Vyskúšajte túto baterku a zahodíte všetko, čo ste doteraz používali!

Od chvíle, keď LED baterky zaplavili trh, si každý kúpil aspoň jednu, ale často zistil, že je nespokojný, pokiaľ ide o výkon a účinnosť. Tak som mal možnosť vyskúšať Solar FlashLight a baterky, ktoré som si kúpil predtým, skončili v krabici na pôde!

Alexey Dushek 24. Marca 2024

Nestačí povedať, že LED, aby boli kvalitné

Nie každý vie, že existujú desiatky a desiatky typov LED diód s veľmi rozdielnym výkonom a ako vo všetkom, deliacou čiarou je cena.

Ak ste si teda podobne ako ja kúpili baterky za bezkonkurenčné ceny, často ste sa ocitli pri baterke vybavenej nehoráznymi LED diódami, ktoré sklamali z hľadiska svietivosti a tiež z hľadiska autonómie.

Čo mám robiť so svietidlom s LED diódami, ktoré vydávajú málo svetla a s jednoducho smiešnou výdržou batérie?

Solárne Solar FlashLight - extrémne vo všetkom

Unavený zo zle fungujúcich bateriek som začal hľadať výrobok, ktorý by ma mohol sprevádzať v každej situácii.

Nechcel som sa prispôsobovať vlastnostiam baterky, ale naopak.

Nakoniec som narazil na svietidlo Solar FlashLight, ktoré má nielen absurdný výkon, rovnaký alebo väčší ako diaľkové svetlá auta, a rekordnú autonómiu až 25 hodín, ale vďaka integrovanému solárnemu panelu sa dá nabíjať aj slnečným svetlom. V skutočnosti sa nabíja, aj keď je zamračené, stačí denné svetlo.

Keďže solárne Solar FlashLight bolo dostupné len online a vďaka 50 % zľave, bezplatnej doprave a istote dobierky ste ho mohli získať za šialenú cenu, rozhodol som sa ho hneď objednať.

Ak si aj vy chcete kúpiť Solar FlashLight s 50 % zľavou, kliknite sem alebo na tlačidlo nižšie.

Test v teréne

Môj Solar FlashLight prišiel s batériou nabitou už na 75 %, takže som sa ho rozhodol otestovať večer, keď som prišiel domov z práce, a efekt bol úžasný: nikdy sa mi nepodarilo niečo ostro a brilantne osvetliť zo vzdialenosti 300 metrov, ale s týmto monštrom s výkonom sa všetko zdá také jednoduché a prirodzené!

Má aj obvyklé bezpečnostné funkcie, ktoré majú všetky baterky, ako napríklad SOS, stroboskopické svetlo, blikanie atď… všetky funkcie, ktoré, dúfam, vy ani ja nikdy nebudeme potrebovať.

Ponuka, ktorú si nemôžete nechať ujsť

So zľavou 50 % platnou na obmedzené zásoby bateriek, ktoré sa rýchlo míňajú, je Solar FlashLight najlepšou kúpou pre každého, kto hľadá baterku s vynikajúcim výkonom.

Dostupnosť akcie si môžete overiť na tlačidle nižšie a ak áno, nestrácajte čas premýšľaním, pretože zľavu už nemusíte nájsť!

Obmedzená dostupnosť

50% zľava

Táto webová stránka nie je novinami, spravodajskou webovou stránkou ani blogom. je to webová stránka určená pre reklamné publikácie, ktoré využívajú techniky rozprávania príbehov na ilustráciu rozsahu ponúkaných služieb a produktov. preto príbeh rozprávaný na tejto webovej stránke je reklamou alebo inzerciou na informačné účely, ktorá slúži na to, aby ľudia pochopili potenciál toho, čo sa ponúka.