Vaše stará žehlička s drátem? Tu můžete rovnou vyhodit!

Žehlení je namáhavá činnost a ještě více ji vyčerpává přítomnost kabelu, který omezuje pohyb a způsobuje problémy, ale nyní se vše navždy změnilo!

Alexej Dušek 23. Ledna 2024.

Místo kabelu máte nyní malou nabíjecí základnu, kde žehličku opřete na pouhé 3 minuty, abyste získali plných 30 minut tepla a páry, a žádné baterie: absurdní? Ne, tohle je nová SteamPro!

SteamPro, nemohla jsem tomu uvěřit, vyzkoušela jsem to a byla to pravda!

Všichni jsme na tom stejně! I vy, když se vám něco zdá příliš dobré, než aby to byla pravda, máte tendenci pochybovat a hledat v tom chybu, a tak jsem to udělala i já.

“Jak je možné, že bezdrátová žehlička bez baterií dokáže během 3 minut získat schopnost žehlit až 30 minut, aniž by musela být připojena k elektrické síti nebo bojleru?” – “To je pravda.

Technologie postupuje a s ní i vymoženosti, které nám přicházejí do cesty, ale tady se mi to zdálo až příliš, takže díky 50% slevě a záruce vrácení peněz, kterou najdete zde na oficiální stránce, jsem se rozhodla SteamPro objednat a vyzkoušet.

Nevím, jak to dělá, ale dělá!

Jakmile jsem výrobek obdržela, stačilo postupovat podle návodu:

Zapojila jsem nabíjecí podložku do zdroje napájení.

Do nádržky žehličky jsem nalila vodu

Nastavila jsem nabíjení po dobu 3 minut na základní desce

Začala jsem žehlit

Žehličku jsem musela dobíjet až po 25 minutách!

Šílené, ale je to tak, že žehlička celou tu dobu pracovala bezdrátově v cestě, aniž by šetřila párou i na odstranění několika záhybů ve svislém směru, aniž by se opírala o horní část.

Žehlička funguje perfektně a je mnohem, ale mnohem lehčí než klasická žehlička, díky čemuž je veškerá práce méně namáhavá.

Naštěstí jsem nebyl skeptický.

Po prvních minutách používání mi došlo, o co bych přišla, kdybych se zastavila u skepse a rozhodla se SteamPro nevyzkoušet. Na druhou stranu, jen blázen by tváří v tvář možnosti menší námahy nechtěl zkoumat dál. 

Protože i vy byste jistě rádi žehlili snadno, rychle a především bez drátů, které by vás obtěžovaly, můžete i vy získat 50% slevu, dopravu zdarma a dobírku kliknutím na tlačítko níže, které vás přesměruje na oficiální stránku s nabídkou.

Omezená dostupnost

50% sleva

Tyto webové stránky nejsou novinami, zpravodajským webem ani blogem. Jedná se o web pro propagační publikace, které využívají techniky vyprávění příběhů k ilustraci nabídky služeb a produktů. Příběh vyprávěný na těchto webových stránkách je tedy reklamou nebo propagací informativního charakteru, která má lidem pomoci pochopit potenciál nabízených služeb.