Vaša stará žehlička s drôtom? Môžete ju rovno vyhodiť!

Žehlenie je namáhavá činnosť a ešte viac ho vyčerpáva prítomnosť kábla, ktorý obmedzuje pohyb a spôsobuje problémy, ale teraz sa veci navždy zmenili!

Alexej Dušek 23. Januára 2024.

Namiesto kábla máte teraz malú nabíjaciu základňu, kde žehličku opriete len na 3 minúty, aby ste získali celých 30 minút tepla a pary a žiadne batérie: absurdné? Nie. toto je nová SteamPro!

SteamPro, nemohla som tomu uveriť, vyskúšala som to a všetko bola pravda!

Všetci sme rovnakí! Aj vy, keď sa vám niečo zdá príliš dobré na to, aby to bola pravda, máte tendenciu pochybovať a hľadať v tom chybu, a tak som to urobila aj ja.

“Ako je možné, že bezdrôtová žehlička bez batérií dokáže za 3 minúty získať schopnosť žehliť až 30 minút bez toho, aby musela byť pripojená k elektrickej sieti alebo bojleru?”

Technológie napredujú a s nimi aj vymoženosti, ktoré nám prichádzajú do cesty, ale tu sa mi to zdalo príliš, takže vďaka 50 % zľave a záruke vrátenia peňazí, ktorú nájdete tu na oficiálnej stránke, som sa rozhodla SteamPro objednať a vyskúšať.

Neviem, ako to robí, ale robí!

Po doručení výrobku som už len postupovala podľa návodu:

Zapojila som nabíjaciu podložku do zdroja napájania

Do nádržky žehličky som dala vodu

Nastavila som nabíjanie na 3 minúty na základnej doske

Začala som žehliť

Žehličku som musela dobíjať až po 25 minútach!

Bláznivé, ale pravdivé, žehlička celý tento čas pracovala bezdrôtovo v ceste, bez šetrenia s použitím pary aj na odstránenie niekoľkých záhybov vertikálne, bez opretia o hornú časť.

Žehlička funguje perfektne a je oveľa, ale oveľa ľahšia ako klasická žehlička, vďaka čomu je všetka práca menej namáhavá.

Našťastie som nebol skeptický

Po prvých minútach používania mi došlo, o čo by som prišla, keby som sa zastavila pri skepse a rozhodla sa SteamPro nevyskúšať. Na druhej strane, len hlupák by tvárou v tvár možnosti menšej námahy nechcel ďalej skúmať. 

Keďže som si istá, že aj vy by ste chceli žehliť jednoducho, rýchlo a hlavne bez drôtov, ktoré by vás obťažovali, môžete aj vy získať 50 % zľavu, dopravu zadarmo a dobierku kliknutím na tlačidlo nižšie, ktoré vás presmeruje na oficiálnu stránku s ponukou.

Obmedzená dostupnosť

50% zľava

Táto webová stránka nie je novinami, spravodajskou stránkou ani blogom. Je to webová stránka pre propagačné publikácie, ktoré využívajú techniky rozprávania príbehov na ilustráciu ponuky služieb a produktov. Príbeh vyrozprávaný na tejto webovej lokalite je preto reklamou alebo propagáciou informačného charakteru, ktorá má ľuďom pomôcť pochopiť potenciál ponuky.