Oferta ograniczona czasowo - 50% OFF + Darmowa wysyłka dla nowych klientów

Zatrzask | Zgrzewarka próżniowa

Ocena 4.9/5 przez setki zadowolonych klientów

Najlepszy sposób na przechowywanie żywności

Skorzystaj z oferty limitowanej!

205 ZŁ

380 ZŁ 

DLACZEGO POWINIENEŚ KUPIĆ TEN PRODUKT?

System zgrzewania próżniowego został sprytnie zaprojektowany, aby zaoferować dwa wybierane tryby – jeden dla suchej, a drugi dla wilgotnej żywności.

Vacuum Sealer uszczelnia worki sous vide hermetycznie za każdym razem – oznacza to brak ryzyka otwarcia worka podczas gotowania lub podczas mrożenia, brak pływających worków i w pełni zamknięty smak.

NADAJE SIĘ DO WSZYSTKICH RODZAJÓW ŻYWNOŚCI

Vacuum Food Sealer is perfect for nearly any food of your choosing. Chicken, fish, vegetables, eggs, beef, lamb, pork, and more are all ideal candidates for sous vide circulation.

Ocena 4.9/5 przez setki zadowolonych klientów

przyjazny dla użytkownika

Wystarczy umieścić wybraną żywność w worku do zgrzewania próżniowego, przyprawić według uznania, włożyć otwarty koniec worka do zgrzewarki próżniowej, a następnie usunąć powietrze i uszczelnić worek za pomocą jednego przycisku.

Klient Opinie

5/5

Zrobiłem wiele badań na uszczelniacze próżniowe przed zakupem tego uszczelniacza i za cenę jest idealny dla mnie, to robi wielką pracę uszczelniania i de-airing worków. Działa tak dobrze lub lepiej niż niektóre z droższych, których używałem w przeszłości.

5/5

Używam tych toreb do pakowania moich domowych produktów i po raz pierwszy wypróbowałem tę markę. Byłem trochę zaniepokojony ich uszczelnieniem tak dobrze, jak moje go-to od innego sprzedawcy, ale działają świetnie! A cena jest niesamowita. Trudno jest znaleźć torbę, która uszczelnia w rozsądnej cenie, więc trzymam się tego jednego.

5/5

Jestem właścicielem małej firmy i potrzebowaliśmy rozwiązania do uszczelniania toreb. to działa świetnie! To zrobił wspaniałą pracę uszczelniania wszystkich naszych worków.

5/5

Właśnie otrzymałem go dzisiaj i jestem bardzo zadowolony. Używałem go na wszystkich moich torbach, które mogłem dostać w swoje ręce i uszczelnia je wszystkie bez problemu. Jest to świetny zakup za cenę, gorąco polecam tę uszczelniacz.

OFERTA LIMITOWANA

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ