Ten bezprzewodowy odkurzacz jest bezkonkurencyjny!

Mocny silnik, rekordowy czas pracy na baterii, waga piórkowa i zabójcza cena!

Radosław Michalak  24 sierpnia 2023

Myślałem, że to tylko moda, ale kiedy wypróbowałem najpopularniejszy z bezprzewodowych odkurzaczy, byłem zdumiony jego wygodą i wydajnością, chciałem go kupić, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że kosztuje o wiele za dużo!

“Nonsens! Zatrudnienie pokojówki kosztuje mnie mniej i oszczędze sobie kłopotu!” – pomyślałem przed wyjściem ze sklepu.

Na szczęście, szukając, znalazłem wyjątek.

Wracając do domu z pustymi rękami, zacząłem szukać w Internecie, aby sprawdzić, czy są jakieś tanie odkurzacze bezprzewodowe i natknąłem się na stronę internetową nowej firmy, która niedawno wprowadziła na rynek pierwszy wysokowydajny odkurzacz bezprzewodowy na każdą kieszeń.

V-Max: pierwszorzędna jakość

Jest wiele rzeczy, które zachwyciły mnie w V-Max, przede wszystkim cena: dzięki promocji startowej oferującej 50% zniżki kosztuje 79 € zamiast 158 € z bezpłatną wysyłką i płatnością przy odbiorze.

V-Max jest wyposażony w zaprojektowany w Niemczech wysokowydajny silnik bezszczotkowy z dwoma poziomami ssania, uzupełniony o akumulator litowy o dużej pojemności, oferujący do 2 godzin działania. Mój dom ma 110 metrów kwadratowych i mogę go posprzątać bez konieczności ładowania.

W zestawie znajduje się zestaw akcesoriów, które ułatwiają przekształcenie go w mini odkurzacz samochodowy lub narzędzie do odkurzania dywanów i sof.
Z popularnych modeli odziedziczył również bezworkowy pojemnik na kurz, a dzięki temu, że jest przezroczysty, łatwo jest stwierdzić, kiedy należy go opróżnić. Bardzo sprytnym rozwiązaniem jest, aby nie wyposażać go w specjalną ładowarkę, ale umożliwić ładowanie baterii za pomocą kabla USB.

Im bardziej się temu przyglądałem, tym bardziej byłem pewien, że nie ma sensu dalej zwlekać, ponieważ 50% zniżki jest tylko do wyczerpania promocyjnych zapasów, więc kupiłem go.

V-Max wystawiony na próbę

Mój nowy V-Max dotarł do mnie w ciągu 2 dni i od razu chciałem go przetestować.

Na podłodze w salonie od razu zrobił na mnie dobre wrażenie: nawet przy niskiej prędkości ssania działał bez wysiłku, zasysając wszystko, a rzeczą, która mnie najbardziej zaskoczyła, była waga.

Kiedy wypróbowałem słynny model za prawie 1000 euro, nie miałem zastrzeżeń co do wydajności, ale był cholernie ciężki!

V-Max to piórko i w rzeczywistości waży zaledwie 890 gramów. Korzystanie z niego przez dłuższy czas to prawdziwa przyjemność, bo w żaden sposób nie męczy rąk i ramion.

Drugi test przeprowadziłem na kanapie z jedną z dołączonych szczotek i z łatwością usunąłem wszystkie włosy, które gubi mój kot każdego dnia.

Trzeci eksperyment przeprowadziłem w samochodzie, zamieniając przedłużki na nasadki z cienkim dziobem, którymi można dotrzeć praktycznie wszędzie.

W tym momencie nadszedł czas, aby go opróżnić, a dzięki specjalnej konstrukcji zbiornika było to łatwe, szybkie i bez brudzenia palców.

Czy kupiłbym go ponownie?

Z pewnością tak!, jestem bardzo zadowolony i kupiłbym go ponownie nawet za pełną cenę, ale ponieważ zniżka wciąż była dostępna, skorzystałem z okazji, aby kupić jeszcze dwa!

Pierwszy podarowałem mojej mamie na święta i jest nim zachwycona, a drugi postanowiłem trzymać w torbie w bagażniku w samochodzie. Kiedy jadę umyć samochód, to unikam wydawania pieniędzy na odkurzacze na monety, które często działają źle.

Nadal możesz skorzystać z 50% zniżki

Szczerze mówiąc, nie wiem, jak długo promocja będzie aktywna, także zostawię ci link do strony sprzedawcy, gdzie możesz to sprawdzić, ale moja rada jest taka, że jeśli promocja nadal jest aktywna, lepiej ją złap, bo na pewno nie pożałujesz.

Czy mogę go znaleźć w sklepie lub na Amazon?

Aby utrzymać tak niską cenę V-Max, firma zdecydowała się sprzedawać go tylko bezpośrednio, unikając obciążania klienta dodatkowymi prowizjami od innych pośredników.

Biorąc pod uwagę ogromny sukces, w Internecie pojawia się kilka wątpliwej jakości klonów V-Max, które często są jeszcze droższe. Jedyny oryginalny V-Max można zamówić za pomocą poniższego przycisku.

Ograniczona dostępność

50% zniżki

Niniejsza strona internetowa nie reprezentuje gazety, serwisu informacyjnego ani bloga. jest to strona internetowa przeznaczona do publikacji promocyjnych, które wykorzystują technikę opowiadania historii w celu zilustrowania zakresu oferowanych usług i produktów. historia opowiedziana na tej stronie stanowi zatem reklamę lub reklamę o charakterze informacyjnym, służącą uświadomieniu ludziom potencjału tego, co jest oferowane.

©Progadgets24 – Wszelkie prawa zastrzeżone.

©Progadgets24 – Wszelkie prawa zastrzeżone.