UNIWERSALNY PŁYNNY USZCZELNIACZ GUMOWY

ZAPOBIEGAJ PRZEDOSTAWANIU SIĘ WODY DO DOMU DZIĘKI TEMU NATYCHMIASTOWEMU ŚRODKA NAPRAWCZEMU ZATRZYMUJĄCEMU WYCIEKI!

5/5

Ocena 4,94/5

Oferta 2x1

Do wyczerpania zapasów
189
  • Płatność gotówką przy odbiorze
SPRZEDAŻ

POŁÓŻ KRES WSZYSTKIM PROBLEMOM Z WYCIEKAMI!

Natychmiastowe wodoszczelne uszczelnienie

Uszczelniacz na bazie płynu z szybkoschnącym składnikiem, który umożliwia jego utwardzenie. Najszybszy i najskuteczniejszy sposób na natychmiastową naprawę dziur, szczelin, pęknięć i innych spękanych powierzchni. Posiada również doskonałą wodoodporną formułę, która blokuje deszcz, wilgoć i inne płyny. Zapewnia długotrwałą warstwę ochronną i mocny efekt klejący, aby rozwiązać wszystkie problemy z wyciekami w Twoim domu. Nie musisz już martwić się kapaniem i mokrymi plamami, szczególnie w porze deszczowej.

Doskonała odporność na temperaturę

Środek zatrzymujący wycieki może wytrzymać stałą ekspozycję na promieniowanie UV i letnie upały bez zapadania się lub topienia. Nie pęka ani nie łuszczy się, gdy nadejdą ekstremalne zimowe miesiące. Pozwalając mu pozostać w idealnym kształcie niezależnie od pory roku, aby uzyskać maksymalne utrwalenie.

Długotrwała ochrona

Ten mocny, szczelny uszczelniacz zapewnia szybką i łatwą aplikację oraz doskonałe trwałe rozwiązanie. Nie osłabia ani nie tworzy lepkiego bałaganu i bąbelków nawet po długim roku ciągłej ochrony. Co więcej? Środek powlekający nie musi być wielokrotnie nakładany, ponieważ nie spływa w przeciwieństwie do niektórych innych produktów uszczelniających wycieki.

100% niewidoczny

Praktyczny środek zapewnia bezbarwne wykończenie uszczelniaczem ochronnym, czyniąc go niewidocznym i czystszym. Pozwala na naprawę i uszczelnienie różnych projektów infiltracyjnych bez psucia ich estetycznego wyglądu. Utwardzona powłoka może być również pomalowana na dowolny kolor, jeśli zależy nam na bardziej jednolitym efekcie i nie odbarwi się z upływem czasu.

Łatwa aplikacja

Ten niewidoczny środek naprawczy jest elastyczny w użyciu i może być nakładany równomiernie i bez bałaganu na każdą powierzchnię z płynną manewrowością. Po prostu najpierw oczyść obszar, a następnie nałóż produkt bezpośrednio na uszkodzone miejsce, które ma zostać wypełnione i naprawione za pomocą pędzla.

Szerokie zastosowanie

Jest sformułowany z nietoksycznych materiałów i jest całkowicie bezwonny, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim. Ponadto uszczelniacz przecieków może przylegać do większości powierzchni bez powodowania dalszych uszkodzeń. Nadaje się do cegły, drewna, płytek, marmuru, kamienia, betonu i innych możliwości. Wypróbuj go, aby zatrzymać przesiąkanie na dachach, ścianach, rurach, rynnach, toaletach, oknach i innych nieszczelnych miejscach.

Recenzje klientów

5/5
4/5
3/5
2/5
1/5
Web Designer
5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 05/07/2023

Produkt łatwy w aplikacji.

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 22/06/2023

dobrze się rozciąga płynny silikon łatwy w użyciu

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 13/06/2023

Chciałem też spróbować zatrzymać wyciek, jak na filmie… to wszystko prawda

✅ UWAGA ✅

Ze względu na wysoki popyt oficjalnie kończą nam się zapasy tego produktu, zalecamy jak najszybsze złożenie zamówienia! Oferta ograniczona czasowo z szybką wysyłką

Pełny zwrot pieniędzy

Zapewnienie jakości

Płatność gotówką przy odbiorze

Bezpłatna wysyłka

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Zazwyczaj kurier dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie 2-3 dni.

Tak, dla większej wygody i bezpieczeństwa oferujemy płatność za pobraniem, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy przyjedzie do Twojego domu!

Oczywiście możesz porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych pracowników, wypełniając formularz

Absolutnie tak, jeśli zauważysz w lewym górnym rogu ikonę kłódki z https, gwarantuje to, że Twoje dane są przesyłane w całkowicie bezpieczny sposób do naszych pracowników odpowiedzialnych za wysyłkę produktu. Przeczytaj tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności