Špičkový inšpirovaný dizajn, najkvalitnejšie materiály, najnovšie technológie a šialená cena!

Ultra8

Inteligentné hodinky

Stále len 50 % zľava

Špičkový dizajn

Inšpiruje sa líniami najobľúbenejších modelov najnovšej generácie značiek, pričom maniakálne dbá na kvalitu materiálov, ktoré už na dotyk pôsobia solídne a sofistikovane.

49 mm puzdro zo zliatiny titánu

Skutočný ochranný plášť vyrobený pomocou CNC strojov, ktoré spracúvajú kov tým, že s milimetrovou presnosťou idú vytvarovať tvary puzdra hodiniek. Záverečné pieskovanie dodáva hodinkám lesklo-matný efekt hodný šperku.

Špičkový displej

Obrazovka s vysokým rozlíšením je až o 50 % väčšia ako u iných inteligentných hodiniek. Je dokonale viditeľný na slnečnom svetle a má funkciu Always on, ktorú možno aktivovať na požiadanie.

GPS a kompas

Vďaka snímaču GPS bude mimoriadne jednoduché sledovať trasu pri behu alebo výlete do hôr a vďaka kompasu nikdy nestratíte orientáciu.

Zdravotné snímače

Neustále zisťujú srdcový tep, nasýtenie krvi a krvný tlak. Vaše životné parametre budete mať vždy pod kontrolou a vďaka funkcii monitorovania spánku budete poznať kvalitu svojho odpočinku.

Fitness Funkcie

Bude vaším dokonalým spoločníkom pri cvičení. Bude sledovať vaše pokroky a ak zabudnete, pripomenie vám, kedy je čas napiť sa vody. Ak ste športovec, je to ideálna voľba!

Vždy v Spojení

Vďaka pripojeniu Bluetooth 5.0 a aplikácii kompatibilnej so smartfónmi so systémami iOS aj Android budete môcť zo svojho zápästia spravovať všetko: uskutočniť alebo prijať hovor, skontrolovať oznámenia, odpovedať na správy a vďaka virtuálnemu asistentovi vyvinutému vďaka umelej inteligencii budete mať vždy pripravenú odpoveď na akúkoľvek svoju otázku.

Technické špecifikácie

Často kladené otázky

Hodinky Ultra8 môžete pripojiť ku všetkým smartfónom so systémom Android a iOS.

Samozrejme! Remienky si budete môcť vymeniť, kedykoľvek budete chcieť, rýchlo a bez použitia náradia. Budete môcť používať všetky remienky kompatibilné s hodinkami Apple Watch so 44 a 49 mm puzdrami.

Rozhodne nie! Vďaka puzdru zo zliatiny titánu sú ľahké a pohodlne sa nosia.

Nie, na uskutočňovanie hovorov musí byť pripojený k smartfónu prostredníctvom rozhrania Bluetooth.

Všetky naše výrobky sa nachádzajú v domácom sklade, takže od potvrdenia objednávky dostanete výrobok do 2 pracovných dní.

Samozrejme a je to jediný spôsob platby, ktorý akceptujeme. Chceme, aby ste mali pokoj a ruku do peňaženky vložili až vtedy, keď sa vám výrobok dostane do rúk.

Ak ste neboli spokojní, máte 14 dní od prevzatia výrobku na jeho vrátenie a 2 roky záruky na poruchu spôsobenú výrobnými chybami.

rECENZIE

5/5

Som nadšený z môjho Ultra8! Štýlový dizajn, plno fitness funkcií, spoľahlivá batéria a super cena!

5/5

Obrazovka je úžasná a batéria vydrží celý deň a ešte jej veľa zostáva. Bol som skeptický, ale prešiel som.

5/5

Esteticky totožný s originálom! Objednané a doručené do 2 dní.

5/5

Ultra8: skutočný skvost za prijateľnú cenu. Pokročilé monitorovanie zdravia, perfektný štýl a veľmi robustný.

Obmedzená dostupnosť

Vyplňte formulár na zablokovanie ponuky

€49

€98


® 2023 Ultra8 Všetky práva vyhradené.