Prečo sa kvôli týmto novým lacným inteligentným hodinkám trasú veľké značky?

Na trhu s inteligentnými hodinkami, kde ceny veľkých značiek dosiahli neúnosné hodnoty, sa situácia mení. Nové inteligentné hodinky Ultra8 vtrhli na trh ako veľmi kvalitný výrobok, ale s cenovkou, ktorá vďaka 50 % zľave poráža konkurenciu!

Slavomír Sloboda 24. augusta 2023

Inteligentné hodinky alebo šperk?

Trh s inteligentnými hodinkami je vyspelý, ale rastúci trh. Bohužiaľ, rastú najmä ceny výrobkov veľkých značiek, ktoré v niektorých prípadoch dosiahli a prekročili hranicu 1 000 eur: to je naozaj absurdné!

Na druhej strane je tu trh s lacnými inteligentnými hodinkami, ktorý je zaplnený množstvom nekvalitných výrobkov: Videl a vyskúšal som ich veľa a vždy som bol veľmi sklamaný, a to aj z hľadiska kvality materiálov, ako aj používateľského rozhrania.

Ultra8 mení pravidlá hry

Stačilo len pár dní po jeho predstavení, aby sa Ultra8 dostal do povedomia všetkých, pretože uvažovať o kúpe inteligentných hodiniek porovnateľnej kvality s high-end modelom za neuveriteľnú cenu sa ešte včera zdalo ako niečo nemožné, ale vďaka Ultra8 je to dnes realita!

Špičkové funkcie, základná cena

Zhrnúť všetko, čo sa dá o Ultra8 povedať v tomto článku, nebude jednoduché, ale pokúsim sa byť čo najkomplexnejší.

Puzdro hodiniek: ľahký a odolný monoblok zo zliatiny titánu, opracovaný sofistikovanými strojmi CNC, takže je jednoducho dokonalý.

Displej: displej typu AMOLED s ultravysokým rozlíšením a veľkosťou viac ako 2 palce, ktorý umožňuje dokonalé zobrazenie aj na priamom slnečnom svetle.

Ochrana: displej chránený špeciálnym ultra pevným tvrdeným sklom, ktoré odolá prakticky každému nárazu alebo tlaku.

Výbava: dodáva sa s rýchlou bezdrôtovou nabíjačkou a dizajnovým silikónovým remienkom so športovým a zároveň štýlovým vzhľadom. Vďaka systému QuickRelease si môžete remienok vymeniť, kedykoľvek budete chcieť, bez potreby použitia náradia.

To najlepšie však príde, keď ich zapnete: obrazovka je ohromujúca a plynulosť, s akou vysoko výkonný dvojjadrový procesor reaguje na dotyk na obrazovke, je neuveriteľná!

Ultra8 sa cez bluetooth pripojí k vášmu smartfónu a vďaka aplikácii dostupnej pre iOS aj Android vám umožní mať všetko pod kontrolou na zápästí: hovory, správy, oznámenia, sociálne siete: všetko budete mať k dispozícii na zápästí bez toho, aby ste museli nutne vytiahnuť telefón z vrecka!

Zdravie a fitnes, ďalšia silná stránka!

Ani tu nemá Ultra8 konkurenciu! Frekvencia tepu, krvný tlak, merač saturácie, kvalita spánku a omnoho viac. Skutočný osobný asistent, ktorý neustále monitoruje vaše zdravie vo dne v noci, a ak pijete málo vody, Ultra8 vám to pripomenie!

Ak ste športovec, Ultra8 pridáva aj gps pripojenie, kompas, krokomer, počítadlo kalórií, takže môžete sledovať a zaznamenávať svoje výkony počas cvičenia a po ňom.

Máte problémy s batériou? Nie, vďaka!

Jednou z nevýhod lacných a často aj drahých inteligentných hodiniek je slabá výdrž batérie, ale s Ultra8 sa nemusíte obávať: pri bežnom používaní vydrží až 3 dni, ale ani pri intenzívnom športovaní nebude mať problém vydržať celý deň.

Pozor na zlé kópie!

Vzhľadom na obrovský úspech sa s čoraz väčšou naliehavosťou objavuje niekoľko klonov Ultra8.

Ide o výrobky z lacných materiálov, so zlým displejom s nízkym rozlíšením, pomalým procesorom, remienkami, ktoré sa ľahko lámu, a batériou so slabou výdržou.

Ultra8 je k dispozícii iba online na oficiálnej webovej stránke. Originál nikdy nenájdete na predaj na stránkach Amazon alebo eBay.

Dnes môžete Ultra8 získať s 50 % zľavou s dopravou zadarmo a pohodlne zaplatiť na dobierku.

To znamená, že Ultra8 dnes stojí len 49,00€ namiesto 98,00€ bez ďalších dodatočných nákladov.

Disponibilità limitata

50% zľava

Táto webová stránka nepredstavuje noviny, spravodajskú stránku ani blog. je to webová stránka určená na propagačné publikácie, ktoré využívajú techniku rozprávania príbehov na ilustráciu rozsahu ponúkaných služieb a produktov. príbeh rozprávaný na tejto stránke preto predstavuje inzerciu alebo reklamu s informatívnym účelom, ktorá slúži na to, aby ľudia pochopili potenciál toho, čo sa ponúka.