Proč budou velké značky otřesené kvůli novým cenově dostupným chytrým hodinkám?

Na trhu s chytrými hodinkami, kde ceny velkých značek dosahují neúnosných výšek, dochází k zásadnímu převratu. Nové chytré hodinky Ultra8 vstupují na trh jako produkt vysoce kvalitní, avšak s cenovkou, která díky 50% slevě znamená výraznou konkurenci pro etablované značky!

Vratislav Rýpal 24. srpna 2023

Chytré hodinky nebo luxusní šperk?

Trh s chytrými hodinkami je inovativní, avšak rostoucí. Bohužel stouply zejména ceny výrobků velkých značek, dosahující v některých případech až tisíců eur – což je skutečně neuvěřitelné!

Na druhé straně se na trhu objevuje nabídka levných chytrých hodinek, která je však často spojena s nekvalitními výrobky. Mnoho z nich jsem osobně testoval a vždy jsem byl zklamán, ať už z hlediska materiálu a sestavy či uživatelského zážitku.

Ultra8 mění pravidla hry

Již krátce po svém uvedení na trh získaly hodinky Ultra8 pozornost všech. Představa o pořízení chytrých hodinek s vysokou kvalitou srovnatelnou s luxusními modely za neuvěřitelnou cenu byla ještě

včera nereálná. Dnes je však díky Ultra8 realitou!

Špičkové funkce za základní cenu

Shrnutí všech vlastností Ultra8 bude náročné, ale pokusím se podat co nejkomplexnější informace.

Pouzdro hodinek: Lehký a odolný monoblok z titanové slitiny, precizně zpracovaný na sofistikovaných CNC strojích.

Displej: AMOLED displej s vysokým rozlišením přesahující 2 palce, zaručující perfektní viditelnost i za přímého slunečního světla.

Ochrana: Displej chráněný odolným tvrzeným sklem, odolávajícím nárazům a tlaku.

Výbava: Dodáváno s rychlou bezdrátovou nabíječkou a designovým silikonovým řemínkem pro sportovní, ale stylový vzhled. Díky rychlému uvolnění lze řemínek vyměnit bez použití nářadí.

Při zapnutí hodinek se ukáže to nejlepší: dechberoucí obrazovka a plynulost reakcí v důsledku výkonného dvoujádrového procesoru jsou neuvěřitelné!

Ultra8 se připojuje přes Bluetooth k vašemu smartphonu a díky aplikaci dostupné pro iOS i Android vám umožní mít vše pod kontrolou na zápěstí: hovory, zprávy, oznámení, sociální sítě – vše na dosah bez nutnosti vytahovat telefon z kapsy!

Zdraví a fitness, další silná stránka!

I v této oblasti nemá Ultra8 konkurenci! Měření tepové frekvence,

krevního tlaku, saturace, monitorování kvality spánku a mnoho dalšího. Skutečný osobní asistent, který neustále sleduje vaše zdraví ve dne i v noci, a pokud pijete málo vody, Ultra8 vám to připomene!

Pro sportovce přináší Ultra8 připojení k GPS, kompas, krokoměr, počítadlo kalorií, umožňující sledovat a zaznamenávat výkony při cvičení i po něm.

Baterie, na kterou se můžete spolehnout!

Jedním z nevýhod levných, ale i některých dražších chytrých hodinek je krátká výdrž baterie. U Ultra8 však není třeba se obávat: při běžném používání vydrží až 3 dny a i při intenzivním sportovním využití vám baterie s přehledem vydrží celý den.

Pozor na podvodné kopie!

S rostoucí popularitou Ultra8 se objevují levné kopie. Tyto napodobeniny často využívají levné materiály, nízké rozlišení displeje, pomalé procesory, snadno lámavé řemínky a baterie s nedostatečnou výdrží.

Ultra8 je dostupné pouze online na oficiálních stránkách. Originál nenajdete na Amazonu nebo eBay.

Dnes můžete získat hodinky Ultra8 se 50% slevou a dopravou zdarma, s možností platby na dobírku

Ultra8 je k dostání za pouhých 999,00 CZK místo 1998,00 CZK, bez dalších nákladů.

Limitovaná dostupnost

50% sleva

Tato webová stránka nepředstavuje noviny, zpravodajský web ani blog. jedná se o webovou stránku určenou pro propagační publikace, které využívají techniku vyprávění příběhů k ilustraci rozsahu nabízených služeb a produktů. příběh vyprávěný na této stránce proto představuje inzerát nebo reklamu s informativním účelem, která slouží k tomu, aby lidé pochopili potenciál toho, co se nabízí.