+2168 spokojných zákazníkov

50% zľava

Garantované dodanie do 24/48 hodín

VYSUŠTE, VYDEZINFIKUJTE A VYŽEHLITE 20 KG KOŠIEĽ

NOHAVÍC, PRESTIERADIEL ALEBO INÝCH PREDMETOV ZA 30 MINÚT A

UŠETRITE 80 % ÚČTU ZA ELEKTRINU

SKRIŇA SO SUŠIČKOU TRIEDY A++, ABY STE MALI OBLEČENIE PRIPRAVENÉ, VYŽEHLENÉ A SVIEŽO VOŇAJÚCE AJ V ZIMNOM DAŽDI BEZ VÝDAVKOV NA BEŽNÚ SUŠIČKU

Priemerné hodnotenie 4,9 / 5

Neprehliadnuteľná ponuka

Sušička + prepravná taška + vešiaky zdarma

len za 99 €

Namiesto 198

IBA 5 KUSOV NA SKLADE

Priemerné hodnotenie 4,9 / 5

Zaoszczędź 80% na rachunkach za media w porównaniu z konwencjonalną suszarką bębnową i wysusz, wyprasuj i zdezynfekuj 20 kg prania w 30 minut.

Nová vertikálna elektrická bubnová sušička zjednodušuje proces sušenia bielizne a šetrí čas a námahu.

Jej tajomstvom je špeciálny systém sušenia Vortex70, ktorý vyžaruje horúci vzduch s teplotou až 70°, rýchlo suší oblečenie a zbavuje ho baktérií a nepríjemných pachov. Jej vertikálny systém sušenia nepokrčí oblečenie ako bubnová sušička a vy ho nebudete musieť žehliť.

Spotrebuje menej ako bubnová sušička a vaše oblečenie vyjde suché a vyžehlené!

SUŠÍ RÝCHLO A ZÁROVEŇ ŠETRÍ ENERGIU!

Jej tajomstvom je špeciálny systém sušenia Vortex70, ktorý vyžaruje horúci vzduch s teplotou až 70°, rýchlo vysuší vaše oblečenie a zbaví ho baktérií a nepríjemných pachov.

Sušte a žehlite svoje oblečenie aj v zime!

Prenosná elektrická sušička dokáže vysušiť vaše oblečenie bezpečne a šetrne, vďaka tomuto výrobku bude vaše oblečenie svieže, čisté a mäkké. Po skončení cyklu ich stačí už len obliecť.

Kúpilo si ju už mnoho rodín.

Prenosná elektrická sušička dokáže vaše oblečenie vysušiť bezpečne a šetrne, vďaka tomuto výrobku je vaše oblečenie svieže, čisté a mäkké

+2145 ľudí sa rozhodlo prestať žehliť

5/5

Žijeme v 70-metrovom byte s 5 ľuďmi, táto sušička mi naozaj zmenila život! Odstraňuje aj nepríjemné žehlenie, pretože oblečenie vychádza perfektné a krásne vonia. Používam ju každý deň už rok a naozaj veľa ušetrím na účte za elektrinu.

5/5

Okrem toho, že dobre suší, zaberá veľmi málo miesta. Neustále ju presúvam z kúpeľne do obývačky a dokonca aj do garáže, stačí zásuvka a za 30 minút je bielizeň suchá… lepšie ako drahé sušičky, ktoré ničia bielizeň.

5/5

Je taká jednoduchá na používanie, že ju môj manžel používa viac ako ja. Motor je dostatočne výkonný, aby vysušil plnú náplň za niečo vyše pol hodiny. Má časovač a po skončení sa sama vypne. Odkedy som ho kúpila, ani raz som nežehlila… Vrelo odporúčam.

Ďakujeme vám za dôveru:

50% zľava VIP

Rýchle potvrdenie objednávky

Okamžité dodanie 1-3 dni

Dobierka

Za nákup zaplatíte kuriérovi až po tom, ako produkt dostanete do rúk. Údaje o vašej kreditnej karte nepožadujeme: Vaša bezpečnosť je pre nás najdôležitejšia!

Pozor: zásoby sa míňajú

Zľava je ešte krátko aktívna. Žiadna platba vopred. Zaplatíte priamo poštárovi, keď vám ho doručí na vašu domácu adresu.

Sušička + prepravná taška + vešiaky zdarma

Len 99,99 €

Namiesto 198

SuperDry

Vyplňte formulár na zablokovanie ponuky

Takmer vyčerpaný

Len platené:

€99

Namiesto €198

Ušetrite pôsobivých €99