Nové zariadenie na rýchle a úsporné sušenie tkanín v domácnosti.

S príchodom zimy sa sušenie bielizne stáva problémom, ale teraz ho môžete vyriešiť bez toho, aby ste museli kupovať drahú a hlučnú tradičnú sušičku vďaka sušičke SuperDry.

Alexej Dušek 24. Augusta 2023

Sušička nie je jediným riešením

Nikto nepopiera, že dobrá sušička je zbytočná, ale na kúpu kvalitnej sušičky sú výdavky naozaj dôležité a nie je isté, či je v dome miesto na jej umiestnenie.

 Budeme hovoriť o hlučnosti? Bez ohľadu na to, aký veľký je váš dom, je hlučná, a ak sa stane, že ju musíte používať v noci, je to naozaj nepríjemné.

Nechýba ani vysoká spotreba elektrickej energie, ktorá pri rastúcich cenách energií v poslednom období spôsobuje, že jej používanie je naozaj drahé.

Existuje alternatíva?

Na túto otázku sme sa pokúsili odpovedať a našli sme ju v alternatívnom zariadení SuperDry, ktoré definitívne rieši problém sušenia oblečenia v zime.

SuperDry – suší oblečenie bezhlučne, lacno a rýchlo

Z výskumu tímu technických expertov v oblasti elektrospotrebičov pochádza prvé úsporné, úsporné a tiché zariadenie, ktoré vám zabezpečí suché oblečenie aj v zime.

Na prvý pohľad môže vyzerať ako obyčajná šnúra na bielizeň, ale v skutočnosti skrýva skutočne revolučnú technológiu. V nožnej časti obsahuje vykurovací motor s nízkou spotrebou, ktorý uvoľňuje horúci vzduch a využíva prirodzený pohyb horúceho vzduchu, ktorý má tendenciu stúpať na sušenie zavesených látok.

K tomu všetkému tu nájdeme akúsi mäkkú plastovú kupolu, ktorá dokáže vytvoriť akýsi skleníkový efekt, čím ešte viac posilní proces sušenia, ktorý prebehne oveľa rýchlejšie: na najľahšie odevy môže stačiť aj 30 minút!

Zabudnite na žehličku!

Jednou z ďalších vecí, ktoré všetci nenávidíme, je žehlenie: oblečenie zavesené v sušičke SuperDry po vysušení nie je potrebné žehliť. Systém SuperDry totiž využíva ďalšie dva prírodné prvky: silu gravitácie, vďaka ktorej oblečenie prirodzene leží na rovine, a paru, ktorú oblečenie počas sušenia vylučuje a ktorá pomáha odstraňovať záhyby.

Vy spíte, SuperDry pracuje za vás

Predstavme si, že ste práve vyprali bielizeň v práčke s oblečením, ktoré na druhý deň ráno nevyhnutne potrebujete. Stačí ich vložiť do zariadenia SuperDry, zapnúť ho a na druhý deň ráno si ich môžete obliecť: budú suché a bez záhybov, naozaj skvelé pohodlie?

Prečo je SuperDry taký geniálny

Je to dobré pre každého! Pre tých, ktorí potrebujú vysušiť len pár kusov oblečenia a nechcú spotrebovať veľa energie so sušičkou alebo keď je sušička už nabitá, ale vy máte ďalšie oblečenie na sušenie, ale aj pre tých, ktorí sušičku jednoducho nemajú a nemajú v úmysle si ju kúpiť!

Keď ju nepotrebujete, ide preč!

Skúšali ste niekedy zložiť sušičku a odložiť ju do skrine, keď ju nepotrebujete? Samozrejme, že si robíme srandu!

So sušičkou SuperDry to však môžete urobiť bez problémov; v skutočnosti je navrhnutá tak, aby sa dala zložiť a uložiť do rohu, do skrine, bez toho, aby vám kradla miesto. Naozaj dômyselné

Špeciálna akcia pre vás!

SuperDry sa dá kúpiť len online na nižšie uvedenom odkaze a teraz ho môžete získať s 50 % zľavou a navyše s dopravou zadarmo a bezpečnosťou online platby. Akcia trvá obmedzený čas, kliknite na tlačidlo nižšie a zistite, či ešte platí!

Obmedzená dostupnosť

50% zľava

Tato webová stránka nepředstavuje noviny, zpravodajský web ani blog. jedná se o webovou stránku určenou pro propagační publikace, které využívají techniku vyprávění příběhů k ilustraci rozsahu nabízených služeb a produktů. příběh vyprávěný na této stránce proto představuje inzerát nebo reklamu s informativním účelem, která slouží k tomu, aby lidé pochopili potenciál toho, co se nabízí.