Nové zařízení pro rychlé a úsporné sušení tkanin v domácnosti.

S příchodem zimy se sušení prádla stává problémem, ale nyní ho můžete vyřešit, aniž byste museli kupovat drahou a hlučnou klasickou sušičku díky zařízení SuperDry.

Alexej Dušek 24. Augusta 2023

Sušička není jediným řešením

Nikdo nepopírá, že dobrá sušička je zbytečná, ale pro koupi kvalitní sušičky jsou výdaje opravdu důležité a není jisté, zda je v domě místo na její umístění.

 Budeme mluvit o hlučnosti? Bez ohledu na to, jak velký je váš dům, je hlučná, a pokud ji náhodou musíte používat v noci, stává se to opravdu nepříjemným.

Nechybí ani vysoká spotřeba elektrické energie, která při rostoucích cenách energií v posledním období její používání opravdu prodražuje.

Existuje nějaká alternativa?

Na tuto otázku jsme se snažili odpovědět a tu jsme našli v SuperDry, alternativním zařízení, které problém sušení prádla v zimě definitivně vyřeší.

SuperDry – suší oblečení bezhlučně, levně a rychle

Z výzkumu týmu technických odborníků v oblasti elektropoptávky pochází první úsporné, úsporné a tiché zařízení, které vám zajistí suché oblečení i v zimě.

Na první pohled může vypadat jako obyčejná šňůra na prádlo, ale ve skutečnosti skrývá skutečně revoluční technologii. V nožní části je zabudován topný motor s nízkou spotřebou, který uvolňuje horký vzduch a využívá přirozeného pohybu horkého vzduchu, který má tendenci stoupat vzhůru, aby vysušil zavěšené látky.

K tomu všemu zde najdeme jakousi kopuli z měkkého plastu, která dokáže vytvořit jakýsi skleníkový efekt, jenž ještě více umocní proces sušení, které proběhne mnohem rychleji: u nejlehčích oděvů by mohlo stačit i 30 minut!

Zapomeňte na žehličku!

Jednou z dalších věcí, kterou všichni nesnášíme, je žehlení: oblečení zavěšené uvnitř sušičky SuperDry po usušení není třeba žehlit. Systém SuperDry totiž využívá dalších dvou přírodních prvků: gravitační síly, díky níž se oblečení přirozeně rozprostře, a páry, kterou oblečení během sušení vydává a která pomáhá odstraňovat záhyby.

Vy spíte, SuperDry pracuje za vás

Představme si, že jste právě vyprali prádlo v pračce a máte v něm oblečení, které druhý den ráno nutně potřebujete. Stačí je vložit dovnitř zařízení SuperDry, zapnout ho a druhý den ráno si je můžete obléct: budou suché a bez záhybů, opravdu skvělá vymoženost?

Proč je SuperDry tak geniální

Je to dobré pro každého! Pro ty, kteří potřebují usušit jen pár kusů oblečení a nechtějí spotřebovat spoustu energie se sušičkou, nebo když už je sušička nabitá, ale vy máte další oblečení k sušení, ale také pro ty, kteří prostě nemají sušičku a nemají v úmyslu si ji pořizovat!

Když ji nepotřebujete, jde pryč!

Zkoušeli jste někdy sušičku složit a odložit do skříně, když ji nepotřebujete? Samozřejmě si děláme legraci!

Se sušičkou SuperDry to naopak bez problémů zvládnete; ve skutečnosti je navržena tak, aby ji bylo možné složit a uložit do rohu, do skříně, aniž by vám ukrajovala místo. Opravdu důmyslné

Speciální akce pro vás!

SuperDry lze zakoupit pouze online na níže uvedeném odkazu a nyní jej můžete získat s 50% slevou a navíc s dopravou zdarma a jistotou online platby. Akce platí po omezenou dobu, klikněte na tlačítko níže a zjistěte, zda ještě platí!

Omezená dostupnost

50% sleva

Tato webová stránka nepředstavuje noviny, zpravodajský web ani blog. jedná se o webovou stránku určenou pro propagační publikace, které využívají techniku vyprávění příběhů k ilustraci rozsahu nabízených služeb a produktů. příběh vyprávěný na této stránce proto představuje inzerát nebo reklamu s informativním účelem, která slouží k tomu, aby lidé pochopili potenciál toho, co se nabízí.