Inspirowany designem z najwyższej półki, najwyższej jakości materiały, najnowsze technologie i zawrotna cena!

Ultra8

smartwatch

Doskonały design

Inspirowany najpopularniejszymi markowymi modelami najnowszej generacji, z wyjątkową dbałością o jakość materiałów, które już w dotyku przekazują solidność i wyrafinowanie.

49-milimetrowa koperta ze stopu tytanu

Prawdziwa powłoka ochronna wykonana za pomocą maszyn CNC, które obrabiają metal, rzeźbiąc kształty koperty zegarka z milimetrową precyzją. Końcowe piaskowanie nadaje zegarkowi błyszcząco-matowy efekt godny klejnotu.

Doskonały wyświetlacz

Ekran o wysokiej rozdzielczości jest do 50% większy niż w innych smartwatchach. Jest doskonale widoczny w świetle słonecznym i posiada funkcję Always on, którą można aktywować w dowolnym momencie.

GPS i kompas

Dzięki czujnikowi GPS śledzenie trasy podczas biegania lub wycieczki w góry będzie niezwykle łatwe, a dzięki kompasowi nigdy nie stracisz orientacji.

Czujniki zdrowia

Stale monitorują tętno, nasycenie krwi i ciśnienie krwi. Twoje parametry życiowe będą zawsze pod kontrolą, a dzięki funkcji monitorowania snu poznasz również jakość swojego odpoczynku.

Funkcje fitness

Idealny towarzysz podczas ćwiczeń. Będzie śledzić Twoje postępy, a jeśli zapomnisz, przypomni Ci, że nadszedł czas, aby napić się wody. Jeśli jesteś sportowcem, jest to doskonały wybór!

Zawsze w kontakcie

Zawsze w kontakcie: dzięki połączeniu Bluetooth 5.0 i aplikacji kompatybilnej zarówno ze smartfonami z systemem iOS, jak i Android, będziesz mógł zarządzać wszystkim z poziomu nadgarstka: wykonywać lub odbierać połączenia, sprawdzać powiadomienia, odpowiadać na wiadomości, a dzięki wirtualnemu asystentowi opartemu na sztucznej inteligencji, zawsze będziesz mieć gotową odpowiedź na każde pytanie.

Specyfikacja techniczna

Najczęściej zadawane pytania

Ultra8 można połączyć ze wszystkimi smartfonami z systemem Android i iOS.

Oczywiście! Paski można szybko zmienić w dowolnym momencie, bez użycia narzędzi. Możesz użyć wszystkich pasków kompatybilnych z Apple Watch z obudowami 44 i 49 mm.

Absolutnie nie! Dzięki obudowie wykonanej ze stopu tytanu smartwach jest lekki i wygodny w noszeniu.

Nie, musi być połączony ze smartfonem przez Bluetooth, aby wykonywać połączenia.

Wszystkie nasze produkty znajdują się w magazynie krajowym, więc od potwierdzenia zamówienia otrzymasz smartwach w ciągu 2 dni roboczych.

Oczywiście i jest to jedyna akceptowana przez nas metoda płatności. Chcemy, abyś miał spokój ducha i wkładał rękę do portfela tylko wtedy, gdy otrzymasz produkt.

Masz 14 dni od otrzymania na zwrot produktu, jeśli nie jesteś zadowolony i 2 lata gwarancji na awarię spowodowaną wadami produkcyjnymi.

Opinie

5/5

Jestem zachwycony moim Ultra8! Stylowy wygląd, zaawansowane funkcje fitness, niezawodna bateria i super cena!

5/5

Ekran jest niesamowity, a bateria działa przez cały dzień i wciąż trzyma się dobrze. Byłem sceptycznie nastawiony, ale szybko się przekonałem.

5/5

Ultra8: prawdziwy klejnot w przystępnej cenie. Zaawansowane monitorowanie stanu zdrowia, doskonały styl i bardzo solidna konstrukcja.

5/5

Estetycznie identyczny z oryginałem! Zamówiłam i otrzymałam w ciągu 2 dni.

Ograniczona dostępność

Wypełnij formularz, aby zablokować ofertę

169zł + 29zł wysyłka

398zł


® 2023 Ultra8 Wszelkie prawa zastrzeżone.