Odkurzacz V-Max

Robi to, co chcesz w cenie, której oczekujesz!

Wysokowydajny silnik, bateria o długiej żywotności i “waga piórkowa” – V-Max to idealny wybór dla tych, którzy chcą jak najwięcej za jak najmniej!

Zaoszczędź 50%, tylko do wyczerpania zapasów

Ultra cienka i elastyczna szczoteczka docierająca do każdego zakamarka

Pod łóżkiem

Pod stołem

Pod sofą

V-Max

Odkurzacz do ciężkiej pracy

Co więcej, dzięki wadze wynoszącej zaledwie 890 gramów nawet nie zauważysz, że masz go w rękach, nie będziesz także musiał kupować drogich worków, ponieważ ich nie potrzebujesz.

Jedno ładowanie może trwać do 2 godzin i pokrywa powierzchnię 150 metrów kwadratowych. Możesz go naładować za pomocą dołączonego kabla USB w około 1,5 godziny.

A filtr? Zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki i nie musisz go wymieniać: po prostu umyj go pod wodą z kranu!

V-Max

Pracuj ciężko i to widać!

Dzięki potężnemu, zaprojektowanemu w Niemczech silnikowi o mocy 500 W, V-Max jest w stanie zaspokoić Twoje domowe potrzeby w zakresie sprzątania bez kompromisów.

Zestaw akcesoriów i możliwość montażu na różne sposoby znacznie ułatwią Ci życie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz elektrycznej szczotki do podłóg i dywanów, czy kompaktowego odkurzacza do sofy, foteli lub wnętrza samochodu, zawsze znajdziesz odpowiednią konfigurację.

Dziękujemy za okazane zaufanie:

50% Zniżki VIP

Szybkie potwierdzenie zamówienia

Błyskawiczna dostawa 1-3 dni

Za pobraniem

Za zakup płacisz kurierowi dopiero wtedy, gdy produkt jest już w Twoich rękach. Nie prosimy o podawanie danych karty kredytowej: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

Najlepsze cechy odkurzacza

V-Max

Tysiące ludzi kupiło odkurzacz V-Max w Europie!

5/5

Po wypróbowaniu kilku odkurzaczy bezprzewodowych w końcu znalazłam ten, którego szukałam. V-Max jest mocny i cichy, idealny do sprzątania domu bez przeszkadzania komukolwiek. Używałam go do odkurzania podłóg, dywanów, a nawet sofy i byłam bardzo zadowolona z rezultatów.

5/5

V-Max jest idealny do sprzątania całego domu. Byłem bardzo zadowolony z jego wszechstronności i łatwości użytkowania. Dotarł w zaledwie 2 dni po zamówieniu!

5/5

V-Max jest bardzo lekki i łatwy w użyciu. Mogę posprzątać dom w mgnieniu oka bez żadnego wysiłku. Jest idealny dla osób takich jak ja, które mają duży dom lub problemy z poruszaniem się.

5/5

Wysoka jakość i bezkonkurencyjna cena. Byłam bardzo zaskoczona jego ceną biorąc pod uwagę jego wydajność. Polecam każdemu, kto szuka mocnego, cichego i wszechstronnego odkurzacza bezprzewodowego. Fajnie, że można zapłacić gotówką przy odbiorze, bo nie lubię podawać danych karty kredytowej w internecie.

5/5

Mam kota, który zrzuca dużo sierści. Ten odkurzacz usuwa wszystkie włosy z mojej sofy. Jestem bardzo zadowolony i polecam go wszystkim innym właścicielom zwierząt.

Skorzystaj z oferty!

V-Max może być Twój za jedyne 79 € zamiast 158 € dzięki 50% zniżce do wyczerpania zapasów. Ponadto wysyłka jest bezpłatna i płacisz wygodnie przy odbiorze.

W zestawie:

Wypełnij formularz, aby zablokować ofertę

W wyczerpaniu

Tylko płatne:

€79

Zamiast: €158

Dobrze oszczędzaj €79