INNOWACYJNY ŚRODEK ODSTRASZAJĄCY WSZYSTKIE OWADY I MYSZY

ODSTRASZA GRYZONIE I OWADY DZIĘKI ELEKTROMAGNETYZMOWI I ULTRADŹWIĘKOM

5/5

Ocena 4,94/5

50% ZNIŻKA

Do wyczerpania zapasów
167
  • Płatność gotówką przy odbiorze
  • Płatność przy odbiorze
SPRZEDAŻ

Wypełnij formularz

CECHY

Najskuteczniejszy dzięki podwójnej technologii elektromagnetycznej i ultradźwiękowej. Rozwiązuje wszelkie plagi myszy, komarów, mrówek, pająków, pluskiew, karaluchów i innych owadów, pozwalając ci żyć bez intruzów.

Wystarczy gniazdko elektryczne, aby raz na zawsze pozbyć się irytujących komarów i owadów!

Ecopest ma dodatkową lampkę nocnączujnik zmierzchu i ręczny przycisk zasilania.

ZALETY

SAFE AND CERTIFIED

Bezpieczny dla środowiska i dla każdego, nawet dla psów i kotów, dzieci i kobiet w ciąży. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych ani promieniowania!

IDEALNY DLA 250 M2

Ecopest jest idealny w domu, na kempingu, a nawet w plenerze. Chroń obwód swojego domu, a nawet ogrodu!

CICHY I KOMPAKTOWY

Możesz go zabrać gdziekolwiek się wybierasz! Idealnie sprawdza się również w ogrodzie do ochrony terenu, na kempingu i podczas wakacyjnych wieczorów!

Recenzje klientów

5/5
4/5
3/5
2/5
1/5
Web Designer
5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 05/07/2023

“Już po jednym dniu zauważyłem brak komarów, much, komarów. W nocy śpię przy otwartych oknach i żadne komary nie wchodzą. Jestem zachwycony! Nie mam już nawet pająków w ramach okiennych. Polecam dobrze ustawić zgodnie z instrukcją.”

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 22/06/2023

“Muszę powiedzieć, że od czasu zainstalowania tego urządzenia nie miałam żadnych nieprzyjemnych gości. A przede wszystkim uspokoiło mojego męża, który przysiągł, że nie będzie już wydawał pieniędzy na bezużyteczne produkty”.

5/5

Zakup zweryfikowany w dniu 13/06/2023

“Moim problemem były karaluchy, na które próbowałem już wszystkiego. Byłem nieco sceptyczny, ponieważ nic nie działało, ale zobaczyłem, że od samego początku nie mogłem już zobaczyć tych paskudnych owadów, które stały się moją obsesją. Gorąco polecam. Daję 4 gwiazdki, ponieważ dotarł do mnie po południu, a nie rano.”

✅ UWAGA ✅

Ze względu na wysoki popyt, oficjalnie kończą nam się zapasy tego produktu, zalecamy jak najszybsze złożenie zamówienia!
Oferta ograniczona czasowo z szybką dostawą!

Pełny zwrot pieniędzy

Zapewnienie jakości

Płatność gotówką przy odbiorze

Bezpłatna wysyłka

Wypełnij formularz

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Zazwyczaj kurier dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie 2-3 dni.

Tak, dla większej wygody i bezpieczeństwa oferujemy płatność za pobraniem, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy przyjedzie do Twojego domu!

Oczywiście możesz porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych pracowników, wypełniając formularz

Absolutnie tak, jeśli zauważysz w lewym górnym rogu ikonę kłódki z https, gwarantuje to, że Twoje dane są przesyłane w całkowicie bezpieczny sposób do naszych pracowników odpowiedzialnych za wysyłkę produktu. Przeczytaj tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności