TERMINŲ IR SĄLYGŲ PRIĖMIMAS

Klientas, kuris, pateikęs užsakymą, patvirtina telefonu mūsų įmonei, automatiškai užsako įsigyti pasirinktus produktus ir įsipareigoja vykdyti savo įsipareigojimus, susijusius su prenumerata ir mokėjimu. Jūs taip pat patvirtinate, kad perskaitėte ir sutikote su visomis toliau išdėstytomis sąlygomis, įskaitant atsiėmimo, grąžinimo ir garantijos sąlygas, kurios laikomos galiojančiomis, kol šalys tinkamai nepraneša arba raštu nepateikia naujų pakeitimų.

Registruodamasis ir perrašydamas asmeninę informaciją, klientas sutinka nepateikti melagingos ar klaidinančios informacijos, gerai žinodamas, kad už tai gali būti iškelta baudžiamoji byla. Todėl “Area Discounts” atsisako bet kokios atsakomybės melagingų duomenų pateikimo atveju ir pasilieka teisę pateikti bet kokį pranešimą atitinkamoms institucijoms.

BŪSITE IDENTIFIKUOTI IR SU JUMIS BUS SUSISIEKTA:

– Mokėkite naudodamiesi viena iš vadybininko išvardytų mokėjimo paslaugų
– Pagal kurjerio sąlygas ir terminus būkite pasirengę atsiimti užsakytus produktus
– Neskelbti melagingų atsiliepimų ir klaidingos produktų naudojimo patirties nei valdytojo svetainėje, nei trečiųjų šalių svetainėse, kurių tiesiogiai nevaldo Bendrovė.

JURISDIKCIJA

Svetainės valdytojo ir pirkėjo susitarimui įsigaliojo San Marino prekybos, ypač elektroninės prekybos, taisyklės.

PRODUKTO KOKYBĖ IR SVETAINĖS VALDYTOJO ATSAKOMYBĖ

Šioje svetainėje pateikiami produktai yra pagaminti iš natūralių ir patikrintų ingredientų. Svetainės valdytojas neprisiima jokios atsakomybės dėl to, kad juos naudoja ne pačios geriausios sveikatos subjektai. Svetainėje pateikta informacija jokiu būdu negali pakeisti gydytojo konsultacijos. Jie negali pakeisti gydytojo patarimo. Į kurią visada reikia kreiptis, jei naudotojas kenčia nuo nustatytų patologijų ar net tik įtaria galimą jų buvimą.

PRIVATUMO APSAUGA

Tinklalapio valdytojas pasilieka teisę, laikydamasis neskelbtinų duomenų rinkimui ir privatumo apsaugai nustatytų apribojimų, rinkti duomenis, taip pat ir techniniais slapukais, susijusius su naudotojo naršymo įpročiais ir pageidavimais.

PRENUMERATA IR PRISTATYMAS

Užsakymo internetu pateikimas “Area Discounts” arba trečiosioms šalims priklausančioje svetainėje prilygsta produktų rezervavimui mūsų sandėlyje, todėl klientas įsipareigoja juos atsiimti asmeniškai arba per trečiąsias šalis mūsų biure adresu Via Benedetto di Giovanni n.5 – Pašto indeksas 47899 (RSM)

Gavus užsakymo patvirtinimo el. laišką, sutartis su mumis sudaroma ir mes pradedame pristatymo etapą. Tačiau “Area Discounts” pasilieka teisę nepriimti pirkimo pasiūlymo net ir vėliau, netaikant baudų ar papildomų mokesčių. Prekes turi atsiimti klientas arba trečiosios šalys, kurios tai turi tinkamai nurodyti pateikdamos užsakymą. Jei klientas nenurodo, jis tiesiogiai paskiria SDA kurjerį.

ATRANKA PER KURJERĮ

Kurjerio paėmimas, kuris vyksta mūsų biure kiekvieną darbo dieną, turi būti suprantamas kaip paėmimas galutinio kliento vardu ir sąskaita, todėl jis įsipareigoja prisiimti pristatymo išlaidas, nurodytas užsakymo metu, taip pat patikrinti pakuočių vientisumą atvykus į namus.

Gali vėluoti siuntų paruošimas, nors ir ne dėl mūsų kaltės, taip pat atvykimo laikas, kuris priklausys nuo oro sąlygų, eismo sąlygų, galimų švenčių dienų ir t. t., be jokios mūsų atsakomybės… Pristatymo metu klientas privalo patikrinti:

– pakuočių skaičių
– pakuotės atitiktį
– pakuotės vientisumą
Apie bet kokius neatitikimus būtina pranešti raštu prieš atsiimant siuntą, pateikiant raštišką KONTEKSTO KONTEKSTO KONTEKSTĄ, aiškiai nurodant priežastį.

GARANTIJOS

Visi “Discount Area” gaminiai yra iš anksto tikrinami, kad būtų galima patikrinti jų atitiktį aprašymams ir gaminio vientisumą.
Parduodamiems gaminiams taikomi šiandien galiojantys tarptautiniai standartai. Bet koks skundas turi būti siunčiamas registruotu paštu į mūsų biurą adresu Via Benedetto di Giovanni n.5 – CAP 47899 (RSM)

Nuolaidų zona savo klientams siūlo nemokamą pagalbą dėl įsigytų produktų. Produktai turi būti siunčiami ir atsiimami su siuntimo išlaidomis visada kliento sąskaita mūsų būstinėje, mūsų darbuotojai pasirūpins sugadintų ar nekokybiškų produktų pakeitimo paslauga, atlikę atitinkamą įvertinimą, kad nebūtų pakenkta tinkamam jų naudojimui.

PAKEITIMAS

Prašymus pakeisti gaminius, kurie klientui nepatinka, reikia siųsti į mūsų būstinę per 15 dienų nuo pristatymo dienos, patikrinus gaminio ir pakuotės vientisumą. Už grąžinimo ir pakartotinio siuntimo išlaidas visada atsako klientas. Keičiami gaminiai bus keičiami į tokios pat vertės prekes be siuntimo išlaidų.

PASLAUGOS

Vadovaudamasis galiojančiais duomenų apsaugos teisės aktais, galutinis naudotojas pareiškia, kad žino ir sutinka, jog pateikti duomenys yra įtraukti į “Discount Area” duomenų bazę ir gali būti naudojami komerciniais ir (arba) reklaminiais tikslais, taip pat gali būti naudojami statistiniams duomenims rinkti konsultuojant, apdorojant ar lyginant bei elektroniniu būdu siunčiant reklaminę medžiagą.
Galutinis naudotojas pareiškia, kad jis/ji naudosis Nuolaidų sritimi ir atskleis Banke įvestus duomenis trečiosioms šalims, jei jie bus naudojami tais pačiais tikslais. Suinteresuotoji šalis, vadovaudamasi galiojančiais įstatymais, gali prašyti pakeisti, atnaujinti, papildyti ir ištrinti duomenis be jokios naštos.

SPORY

Ginčų atveju Bendrovė pasilieka teisę kreiptis į kompetentingas Vengrijos teismines institucijas.