Zła postawa wynikająca z niekończących się godzin siedzenia może sprawić, że twoje ciało będzie w rozsypce

5/5

2023-04-14

Cześć, jestem Jenna.

Od lat jestem recepcjonistką i uwielbiam swoją pracę ze względu na ludzi, których poznaję i plotki, które słyszę.

Ale jak wszystko inne, bycie recepcjonistką ma też swoje wady. Największą wadą jest fizyczny charakter pracy.

Jak praca, która wymaga głównie siedzenia może być wymagająca fizycznie?

Dlaczego siedzenie to nowe palenie

Siedzenie może na początku wymagać niewielkiego wysiłku. Ale im dłużej siedzimy, tym bardziej staje się to niewygodne. Ludzie po prostu nie są stworzeni do siedzenia przez 8+ godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, przez 20+ lat.

Czy wiesz, ile czasu spędzasz w pozycji siedzącej? Jeśli pracujesz w biurze, poświęcasz godzinę na dojazd do pracy i z powrotem, i poświęcasz co najmniej godzinę dziennie na relaks przed telewizorem, to jest to co najmniej 55 godzin tygodniowo. Oznacza to, że przez resztę tygodnia musiałbyś albo spać, albo stać.

Co daje co najmniej 2915 godzin siedzenia rocznie. Jeśli przejdziesz na emeryturę w wieku 62 lat, spędzisz co najmniej 14,5 ROKU swojego dorosłego życia na tyłku.

Jeśli to zrobisz, możesz odczuwać ból w swoim ciele. Lista bólów ciała związanych z siedzeniem jest długa:

  • Ból pleców
  • Ból biodra
  • Ból pośladków lub kości ogonowej
  • Ból w okolicy rwy kulszowej
  • Ucisk w nogach
  • Zmęczenie mięśni

When I was younger, my body would recover from the pain while I slept. But as I grew older, my back would stay stiff and ache no matter how long I slept.

I carried on for a year like this. Painkillers and over-the-counter medications helped me until they became dangerous to my health1.

Mniej więcej w tym czasie spadła moja wydajność. Komunikowanie się z kolegami stało się trudne. Cierpiałam i nie miałam czasu na bycie miłą.

Moi szefowie byli ze mnie niezadowoleni. Dlaczego mieliby być? Jaki jest pożytek z marudnego recepcjonisty, który szczeka na wszystkich innych?

Dlaczego Klaudena jest idealna dla Ciebie, jeśli siedzisz przez 8+ godzin dziennie

Kiedy okazało się, że dyskomfort wpływa na moją pracę, musiałem coś zrobić.

Skonsultowałam się z lekarzem, który wyjaśnił mi, że źle siedzę i moje krzesło w tym nie pomaga. Kiedy po konsultacji wróciłem do domu, byłem zapłakany i wyrzuciłem swoje krzesło.

Od razu wzięłam zwolnienie lekarskie i poszłam na program rehabilitacji kręgosłupa, gdzie brałam lekcje jogi.

Mój instruktor powiedział, że główną przyczyną mojego bólu jest rozkład ciężaru ciała podczas siedzenia. Następnie wyciągnął poduszkę do siedzenia, której używała jego żona, aby zmniejszyć ten sam ból!

Instruktor powiedział mi również, że spotkał w tym programie setki osób, które wydały tysiące dolarów i wydrenowały swoje oszczędności, aby kupić drogie ergonomiczne krzesła, które skończyły się tym, że nie zrobiły nic, aby pomóc w bólu!

Złożyłem zamówienie na Klaudena, ponieważ byłem pod wrażeniem jego unikalnego, innowacyjnego projektu.

Wypróbowałem ją, jak tylko dotarła – co było bardzo szybkie, nawiasem mówiąc!

Jeden 1000-słowny esej może nie oddać sprawiedliwości uczuciu, którego doświadczyłam, gdy mój tyłek po raz pierwszy dotknął Klaudeny.

Tego dnia pracowałem osiem godzin i przez cały czas byłem uśmiechnięty. Ogólny nastrój w biurze również się poprawił.

Dzięki Bogu znalazłam tę poduszkę.

Jeśli siedzisz przez długie godziny, musisz upewnić się, że siedzisz we właściwy sposób. Nieprawidłowa postawa siedząca zwykle powoduje w końcu ból.

Może się okazać, że wydajesz swoje oszczędności na lekarzy i leki, aby rozwiązać problemy związane z siedzeniem, takie jak ból dolnej części pleców.

Możesz również zauważyć, że stajesz się bezproduktywny i nie jesteś w stanie utrzymać się w biurze.

Oto ile może kosztować Cię niewłaściwa postawa siedząca.

Czy Klaudena rzeczywiście jest warta tego szumu?

Klaudena Memory Foam Seat Cushion jest ergonomiczną poduszką do siedzenia, stworzoną by poprawić komfort siedzenia gdziekolwiek jesteś.

Łatwo dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, dzięki czemu możliwe jest prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas siedzenia – bez pochylania się i zginania.

Poduszka w kształcie litery V amortyzuje ciężar ciała, dzięki czemu kręgosłup nie musi pracować zbyt ciężko.

Chłodny, oddychający materiał i bezwonny.

Klaudena wykonana jest z chłodnej, oddychającej pianki memory, która pomaga zapobiegać poceniu się pupy. Nie posiada żadnych nieprzyjemnych zapachów. Za ten jestem szczególnie wdzięczna, bo nie reaguję dobrze na brzydkie zapachy.

Utrzymanie odpowiedniej higieny z Klaudeną jest naprawdę proste. Jej zdejmowany pokrowiec możesz wyprać ręcznie lub za pomocą pralki.

Pewne, nie ślizgające się.

Klaudena pozostaje przyklejona do miejsca, w którym ją umieścisz, więc nie musisz się martwić, że się zsunie.

Może być używany wszędzie i wszędzie.

Klaudenę możesz zabrać ze sobą wszędzie. Czy to zmieniając biurka, podróżując, czy zmierzając do domu, po prostu zabierz ją ze sobą, gdziekolwiek siedzisz.

Czy większość dnia spędzasz w pozycji siedzącej? Czy cierpisz na bóle dolnej części pleców? Czy Twoje krzesło jest niewygodne? Martwisz się o swoją postawę?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to Klaudena jest właśnie dla Ciebie.

Poprawisz swój komfort, postawę, a nawet samopoczucie, ponieważ dzięki tej poduszce doświadczysz mniejszego bólu. I zaoszczędzisz pieniądze, nie kupując nowych krzeseł!

Czytelnicy tego artykułu otrzymują:

Jeśli ekscytuje Cię myśl, że w końcu będziesz siedział wygodnie, to powinieneś uderzyć w ten link i złożyć to zamówienie.

Nie ma potrzeby wyrzucać tego starego krzesła. Wystarczy dodać Klaudena i cieszyć się znacznie poprawionym komfortem siedzenia.