Jūsų senas lygintuvas su viela? Galite jį išmesti!

Lyginimas yra įtemptas užsiėmimas, o dar labiau varginantis yra laidas, kuris riboja judesius ir kelia problemų, tačiau dabar viskas pasikeitė visiems laikams!

Alexej Dušek 2024 M. Vasario 24 d.

Dabar vietoj laido turite nedidelį įkrovimo pagrindą, kuriame lygintuvą palaikote vos 3 minutes, kad gautumėte visas 30 minučių karščio ir garų, ir jokių baterijų: absurdas? Ne. Tai naujasis SteamPro!

SteamPro, negalėjau patikėti, išbandžiau ir viskas buvo tiesa!

Mes visi esame vienodi! Net ir jūs, kai kažkas atrodo per daug gerai, kad būtų tiesa, esate linkę abejoti ir ieškoti tame trūkumų, taip pat ir aš.

“Kaip įmanoma, kad belaidis lygintuvas be akumuliatoriaus per 3 minutes įgyja galimybę lyginti iki 30 minučių, neprijungus jo prie elektros ar katilo?”

Technologijos žengia į priekį, o kartu su jomis – ir mūsų pasiekiami patogumai, bet čia to atrodė per daug, todėl dėl 50 % nuolaidos ir pinigų grąžinimo garantijos, kurią galima rasti čia, oficialiame puslapyje, nusprendžiau užsisakyti “SteamPro” ir jį išbandyti.

Nežinau, kaip jis tai daro, bet daro!

Kai gavau gaminį, viskas, ką padariau, tai sekiau instrukcijas:

Įjungiau įkrovimo kilimėlį į maitinimo šaltinį

Į lygintuvo talpyklą įpyliau vandens

Nustatau, kad pagrindo plokštelė būtų įkraunama 3 minutes

Pradėjau lyginti

Įkrauti lygintuvo nereikėjo iki 25 minučių!

Beprotiška, bet tiesa, visą šį laiką lygintuvas veikė belaidžiu būdu, negailėdamas garų net kelioms raukšlėms vertikaliai pašalinti, nesiremdamas į viršų.

Lygintuvas puikiai veikia ir yra daug, bet daug lengvesnis už tradicinį lygintuvą, todėl visas darbas mažiau vargina.

Laimei, nebuvau skeptiškai nusiteikęs

Po kelių pirmųjų naudojimo minučių man atėjo į galvą, ką būčiau praradusi, jei būčiau sustojusi ties skepticizmu ir nusprendusi neišbandyti SteamPro. Kita vertus, tik kvailys, susidūręs su mažesnių pastangų galimybe, nenorėtų tirti toliau. 

Kadangi esu tikras, kad ir jūs norėtumėte lyginti lengvai, greitai ir, svarbiausia, be trukdančių laidų, 50 % nuolaidą, nemokamą pristatymą ir grynuosius pinigus galite gauti ir jūs, paspaudę toliau esantį mygtuką, kuris nukels jus į oficialų pasiūlymo puslapį.

Ribotas prieinamumas

50% nuolaida

Ši svetainė nėra laikraštis, naujienų svetainė ar tinklaraštis. Tai reklaminiams leidiniams skirta svetainė, kurioje naudojami pasakojimo būdai, iliustruojantys siūlomų paslaugų ir produktų asortimentą. Todėl šioje svetainėje papasakota istorija yra informacinio pobūdžio reklama arba reklaminis skelbimas, padedantis žmonėms suprasti siūlomų paslaugų galimybes.