Oferta ograniczona czasowo - 50% OFF + Darmowa wysyłka dla nowych klientów

WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI I BARDZO SZYBKI LATAJĄCY DRON PROSTY W LATANIE

Ocena 4.9/5 przez setki zadowolonych klientów

Latarka, którą kupują wszyscy! Hydraulicy, elektrycy, wędrowcy.

Skorzystaj z oferty limitowanej!

375 ZŁ

768 ZŁ 

ŁATWE DO STEROWANIA

HD Drone oferuje wszystkie funkcje niezbędne do zadowolenia profesjonalistów, a jednocześnie jest niezwykle prosty w pilotażu i kontroli, nawet dla początkujących.

Dzięki diodom podczerwieni można go również używać w nocy, dzięki czemu jest całkowicie rozpoznawalny. Co więcej, w rewolucyjnym trybie „off-shore”, czyli może latać z bardzo dużą prędkością automatycznie omijając przeszkody w locie w prosty sposób.

STRZELAJ, JAK PROFESJONALISTA

Dzięki HD Drone, dzięki trybowi Trajectory Flight, możesz rysować trasy lotu na ekranie dotykowym swojego smartfona, a dron będzie leciał zgodnie z nimi. Czeka na Ciebie czysta przyjemność.

Wysokiej jakości materiał ABS, który uwolni Twoje zmartwienia od nagłych uderzeń lub upadków. Najlepszy wybór z wystarczającą ilością zabawy dla początkujących.

Ocena 4.9/5 przez setki zadowolonych klientów

ZAPROJEKTOWANE W NAJNOWSZYM SZCZEGÓLE

Zazwyczaj kurier GLS dostarcza przesyłkę maksymalnie w ciągu 2-3 dni.

Tak, aby zagwarantować większy komfort i bezpieczeństwo oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po dotarciu do domu!

Oczywiście, jeśli zauważysz symbol kłódki z https w lewym górnym rogu, gwarantuje to, że Twoje dane zostaną przesłane w sposób całkowicie bezpieczny do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Z pewnością! Jeśli jeszcze nie wypełniłeś formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany co zrobić, wypełniając go skontaktuje się z Tobą telefonicznie jeden z naszych operatorów, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Jeśli wypełniłeś już formularz, skontaktuj się z nami przez e-mail.

Klient Opinie

5/5

“Nie daj się zwieść kompaktowym rozmiarom drona – jego moc można porównać do większości urządzeń dwa do trzech razy większych niż HD Drone. Jego precyzyjna konstrukcja sprawia, że ​​jest zarówno lekki, jak i zaskakująco wytrzymały. Opakowanie zawiera zapasowe śmigła na wszelki wypadek, ale nie jesteśmy do końca pewni, czy kiedykolwiek będziesz ich potrzebować!”

5/5

“Jakość tego drona jest zdumiewająca w porównaniu z ceną, którą trzeba zapłacić. To punkt zwrotny w sprzedaży dronów. Z drona HD jasno wynika, że ​​można teraz kupić drona z najwyższej półki za ułamek ceny niektórych flagowych modeli na rynku. Teraz ta technologia jest dostępna dla wszystkich i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani!”

OFERTA LIMITOWANA

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ