Elektrické nožnice Flashcut

Strihajte až 10-krát rýchlejšie ako ručné nožnice a bez námahy

Motor
Výkonný

Vždy
zaostrené

Rýchle
dobíjanie

FlashCut premení strihanie na detskú hru!

Práca, ktorá vám predtým zaberala veľa času a zanechávala vás unavených alebo ešte horšie plných boľavých rúk a paží, sa stane rýchlou a jednoduchou, a keď skončíte, ani nebudete vedieť, že ste začali.

Prečo si vybrať elektrické nožnice FlashCut?

Výkonný motor

Vďaka najmodernejšiemu 700-wattovému motoru prestriehate konáre s priemerom viac ako 30 mm ako po masle, a to bez námahy.

Ľahké a ľahko ovládateľné

Hmotnosť menej ako 1 kg a vďaka protišmykovej ergonomickej rukoväti je manipulácia s nimi pohodlná a neunavuje ruky a paže.

safety_certificate_line

Bezpečnosť na prvom mieste

Aby sa predišlo rizikám a nožnice boli bezpečnejšie, sú vybavené bezpečnostným spínačom, ktorý sa musí odblokovať, aby sa začalo strihať.

Batéria s dlhou výdržou 21 V

Batéria s kapacitou 2000 mAh poskytuje až 4 hodiny práce a nabije sa približne za hodinu a pol.

Profesionálne čepele

Vyrobené z vysoko uhlíkovej japonskej ocele SK5 nestratia časom svoju ostrosť a naďalej zabezpečujú čisté a presné rezy, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie vašich rastlín.

Špeciálna ponuka, ktorá netrvá večne

Do vypredania zásob získate špeciálnu zľavu 50 % a môžete pohodlne zaplatiť na dobierku, navyše dostanete:

Pozor na napodobeniny!

Elektrické nožnice FlashCut je možné zakúpiť len na našej oficiálnej webovej stránke, na trhu však existuje niekoľko pochybných alternatív. Dávajte si pozor na výrobky, ktoré sa prezentujú vyšším napätím batérie: často predstavujú klamlivú reklamu a môžu byť aj drahšie.

Technické špecifikácie

Technické špecifikácie

Často kladené otázky

Rozhodne nie! Stačí nainštalovať batériu a môžete hneď začať rezať. Výrobok sa dodáva už zmontovaný a pripravený na použitie.

Nabitie trvá až 4 hodiny a môže sa líšiť v závislosti od druhu dreva a priemeru rezaných konárov. Rýchlonabíjanie však umožňuje plné nabitie približne za hodinu a pol.

Rozhodne nie, vezmite do úvahy, že je oveľa ľahší ako bežný akumulátorový skrutkovač.

Všetky naše výrobky sú uskladnené v národnom sklade, takže od potvrdenia objednávky dostanete výrobok do 2 pracovných dní.

Samozrejme a je to jediný spôsob platby, ktorý akceptujeme. Chceme, aby ste mali pokoj a ruku do peňaženky vložili až vtedy, keď je výrobok vo vašich rukách.

Na vrátenie výrobku máte 14 dní od jeho prevzatia, ak s ním nie ste spokojní, a 2 roky záruky na chyby spôsobené výrobnými chybami.

Recenzie

5/5

Kúpil som si tieto elektrické nožnice a musím povedať, že strihanie sa stalo naozaj jednoduché a rýchle, takmer zábavné!

5/5

Trpím artritídou a s každým ďalším rokom bolo strihanie ťažšie a ťažšie, preto som chcel vyskúšať tieto FlashCut a našťastie som nebol taký opatrný ako zvyčajne, pretože mi vyriešili veľký problém.

5/5

K výdrži batérie som bol skeptický, ale nakoniec som sa rozhodol ich vyskúšať a musím povedať, že uvedené štyri hodiny používania sú reálne, možno o desať minút menej.

5/5

Objednané v utorok, prišli vo štvrtok a v piatok už v práci. Ľahké a ľahko použiteľné, vrelo odporúčam kúpu!

5/5

Atraktívna akciová cena ma presvedčila, aby som tieto FlashCuts vyskúšal, a som veľmi spokojný. Dokonca aj tie najväčšie konáre strihajú ako po masle.

Obmedzená dostupnosť

Vyplňte formulár na zablokovanie ponuky

79,90€

€159,80


® 2024 FlashCut Všetky práva vyhradené.