Nożyczki elektryczne Flashcut

rzycinaj do 10 razy szybciej niż nożyczkami ręcznymi i bez wysiłku

Mocny
silnik

Zawsze
stry

Szybkie
ładowanie

FlashCut sprawia, że przycinanie staje się dziecinnie proste!

Praca, która kiedyś zajmowała tak dużo czasu i sprawiała, że byłeś zmęczony lub co gorsza bolały Cię ręce i ramiona, staje się szybka i łatwa, a kiedy skończysz, nawet nie będziesz wiedział, że zacząłeś.

Dlaczego warto wybrać nożyczki elektryczne FlashCut?

Mocny silnik

Dzięki najnowocześniejszemu silnikowi o mocy 700 W możesz bez wysiłku przecinać gałęzie o grubości ponad 30 mm.

Lekki i łatwy w obsłudze

Waży mniej niż 1 kg, a dzięki antypoślizgowemu, ergonomicznemu uchwytowi obsługa jest wygodna i nie powoduje zmęczenia dłoni i ramion.

safety_certificate_line

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Aby uniknąć ryzyka i uczynić je bezpieczniejszym, nożyczki są wyposażone w wyłącznik bezpieczeństwa, który należy odblokować, aby rozpocząć cięcie.

Długotrwała bateria 21 V

Bateria 2000 mAh zapewnia do 4 godzin pracy i ładuje się w około półtorej godziny.

Profesjonalne ostrza

Wykonane z wysokowęglowej japońskiej stali SK5, nie tracą ostrości z upływem czasu i zapewniają czyste, precyzyjne cięcia, niezbędne dla zdrowia Twoich roślin.

Specjalna oferta, która nie trwa wiecznie

Do wyczerpania zapasów otrzymasz specjalną zniżkę w wysokości 50% i możesz wygodnie zapłacić przy odbiorze, a dodatkowo otrzymasz:

Uważaj na podróbki!

Nożyczki elektryczne FlashCut można kupić wyłącznie na naszej oficjalnej stronie internetowej, jednak na rynku dostępnych jest kilka wątpliwych alternatyw. Uważaj na produkty, które prezentują się z wyższym napięciem baterii: często stanowią one mylącą reklamę, a nawet mogą kosztować więcej.

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Często zadawane pytania

Absolutnie nie! Po prostu zainstaluj baterię i możesz od razu rozpocząć cięcie. Produkt dostarczany jest już zmontowany i gotowy do użycia.

Ładowanie trwa do 4 godzin i może się różnić w zależności od rodzaju drewna i średnicy ciętych gałęzi. Jednak szybkie ładowanie umożliwia pełne naładowanie w około półtorej godziny.

Absolutnie nie, weź pod uwagę, że jest znacznie lżejsza niż zwykła wkrętarka akumulatorowa.

Wszystkie nasze produkty znajdują się w magazynie krajowym, więc od momentu potwierdzenia zamówienia otrzymasz produkt w ciągu 2 dni roboczych.

Oczywiście i jest to jedyna akceptowana przez nas metoda płatności. Chcemy, abyś miał spokój ducha i wkładał rękę do portfela tylko wtedy, gdy produkt jest w Twoich rękach.

Masz 14 dni od otrzymania produktu, aby go zwrócić, jeśli nie jesteś z niego zadowolony, oraz 2-letnią gwarancję na usterki spowodowane wadami produkcyjnymi.

Recenzje

5/5

Kupiłem te elektryczne nożyce do przycinania i muszę powiedzieć, że przycinanie stało się naprawdę łatwe i szybkie, prawie zabawne!

5/5

Cierpię na artretyzm i z każdym rokiem przycinanie stawało się coraz trudniejsze, więc chciałem wypróbować te FlashCuts i na szczęście nie byłem tak ostrożny jak zwykle, ponieważ rozwiązały one dla mnie duży problem.

5/5

Byłem sceptyczny co do żywotności baterii, ale w końcu zdecydowałem się je wypróbować i muszę powiedzieć, że wskazane cztery godziny użytkowania są prawdziwe, może około dziesięciu minut mniej.

5/5

Zamówione we wtorek, dotarły w czwartek, a w piątek już w pracy. Lekkie i łatwe w użyciu, gorąco polecam zakup!

5/5

Atrakcyjna cena ofertowa przekonała mnie do wypróbowania tych FlashCuts i jestem bardzo zadowolony. Nawet największe gałęzie tnie jak masło.

Nożyczki elektryczne FlashCut

Wypełnij formularz, aby zablokować ofertę

319ZL

638ZL
® 2023 FlashCut Wszelkie prawa zastrzeżone.