Flashcut elektrinės žirklės

kerpa iki 10 kartų greičiau nei rankinės žirklės ir be jokių pastangų.

Galingas
variklis

Visada
užaštrintas

Greitas
įkrovimas

Su "FlashCut" genėjimas tampa lengvas!

Darbas, kuris anksčiau užimdavo daug laiko ir dėl kurio pavargdavote ar net skaudėdavo rankas ir plaštakas, tampa greitas ir lengvas, o kai baigsite, net nesuprasite, kad pradėjote.

Kodėl elektrinės žirklės "FlashCut"?

Galingas variklis

Dėl modernaus 700 vatų variklio be vargo galėsite kirpti didesnes nei 30 mm šakas.

Lengvas ir lengvai valdomas

Nes sveria mažiau nei 1 kg, o neslystanti ergonomiška rankena užtikrina patogų valdymą ir nevargina rankų bei plaštakų.

safety_certificate_line

Pirmiausia saugumas

Kad būtų išvengta rizikos ir būtų saugiau, žirklės turi apsauginį jungiklį, kurį reikia atrakinti norint pradėti kirpti.

Ilgai veikiantis 21 V akumuliatorius

2000 mah akumuliatorius užtikrina iki 4 valandų darbo ir įkraunamas maždaug per pusantros valandos.

Profesionalūs ašmenys

Aukštos anglies japoniško SK5 plieno ašmenys laikui bėgant nepraranda aštrumo ir toliau užtikrina švarius ir tikslius pjūvius, kurie būtini jūsų augalų sveikatai.

Ypatingas pasiūlymas, kuris netruks amžinai

Kol atsargos nesibaigė, gausite specialią 50 % nuolaidą ir galėsite patogiai atsiskaityti pristatymo metu, be to, gausite:

Saugokitės imitacijų!

Elektrinių kirpimo mašinėlių “FlashCut” galima įsigyti tik mūsų oficialioje svetainėje, tačiau rinkoje yra keletas apgaulingų alternatyvų. Būkite atsargūs dėl gaminių, kurie prisistato su didesne akumuliatoriaus įtampa: Jie dažnai yra klaidinanti reklama ir gali kainuoti net brangiau.

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys

Dažniausiai užduodami klausimai

Visai ne! Tiesiog įdėkite akumuliatorių ir galite iš karto pradėti pjauti. Gaminys pristatomas jau surinktas ir paruoštas naudoti.

Įkrovimo trukmė – iki 4 valandų, ji gali skirtis priklausomai nuo pjaunamos medienos rūšies ir šakų skersmens. Tačiau greitojo įkrovimo funkcija leidžia visiškai įkrauti akumuliatorių maždaug per pusantros valandos.

Tikrai ne, turėkite omenyje, kad jis yra daug lengvesnis už įprastą akumuliatorinį atsuktuvą.akumuliatorių maždaug per pusantros valandos.

Visi mūsų gaminiai yra mūsų nacionaliniame sandėlyje. Nuo užsakymo patvirtinimo momento gaminį gausite per 2 darbo dienas.

Žinoma, ir tai yra vienintelis mūsų priimtinas mokėjimo būdas. Norime, kad būtumėte ramūs ir į piniginę griebtumėtės tik tada, kai gaminį laikysite rankose.

Jei nesate patenkinti, gaminį galite grąžinti per 14 dienų nuo jo gavimo, o dėl gamybos defektų atsiradusiems defektams suteikiama 2 metų garantija.

Apžvalgos

5/5

Nusipirkau šias elektrines genėjimo žirkles ir turiu pasakyti, kad genėjimas tapo tikrai lengvas ir greitas, beveik smagus!

5/5

Aš sergu artritu ir su kiekvienais metais man darėsi vis sunkiau genėti. Todėl norėjau išbandyti šias FlashCuts ir, laimei, nebuvau toks atsargus kaip įprastai, nes jos išsprendė didelę mano problemą.

5/5

Buvau skeptiškai nusiteikęs dėl baterijos veikimo laiko, bet galiausiai nusprendžiau juos išbandyti ir turiu pasakyti, kad jų deklaruojamos keturios valandos naudojimo yra realios, gal tik apie dešimt minučių mažiau.

5/5

Užsisakiau antradienį, atkeliavo ketvirtadienį ir penktadienį jau darbe. Lengvos ir patogios naudoti, tikrai rekomenduoju įsigyti!

5/5

Patraukli pasiūlymo kaina įtikino mane išbandyti šias “FlashCuts” ir esu labai patenkintas. Net didžiausios šakos pjaunamos kaip sviestu pateptos.

Ribotas prieinamumas

Užpildykite formą, kad užblokuotumėte pasiūlymą

€79.00

€159.80
® 2023 FlashCut Visos teisės saugomos.