Elektrické nůžky Flashcut

Stříhejte až 10krát rychleji než s ručními nůžkami a bez námahy.

Silný
motor

Vždy
ostrý

Rychlé
dobíjení

S nástrojem FlashCut je stříhání hračka!

Práce, která vám dříve zabrala spoustu času, unavila vás nebo, což je ještě horší, bolely vás ruce a paže, se stane rychlou a snadnou, a až budete hotovi, ani nebudete vědět, že jste začali.

Proč si vybrat elektrické nůžky FlashCut?

Výkonný motor

Díky nejmodernějšímu 700w motoru můžete stříhat větve přes 30 mm, jako byste stříhali máslo, a to bez námahy.

Lehké a snadno ovladatelné

Váží méně než 1 kg a díky ergonomické protiskluzové rukojeti je manipulace s nimi pohodlná a neunavuje ruce ani paže.

safety_certificate_line

Bezpečnost především

Aby se předešlo rizikům a bylo stříhání bezpečnější, jsou nůžky vybaveny bezpečnostním spínačem, který je nutné odblokovat, aby bylo možné začít stříhat.

Baterie s dlouhou výdrží 21 V

Baterie s kapacitou 2000 mAh poskytuje až 4 hodiny práce a dobije se přibližně za hodinu a půl.

Profesionální čepele

Vyrobeny z vysoce uhlíkové japonské oceli SK5 - časem neztratí svou ostrost a budou i nadále poskytovat čisté a přesné řezy, které jsou nezbytné pro zdraví vašich rostlin.

Speciální nabídka, která netrvá věčně.

Do vyprodání zásob získáte speciální slevu 50 % a zaplatíte pohodlně při dodání, navíc obdržíte:

Pozor na napodobeniny!

Elektrické nůžky FlashCut lze zakoupit pouze na našich oficiálních webových stránkách. Na trhu však existuje několik pochybných alternativ. Dejte si pozor na výrobky, které inzerují vyšší napětí baterie: často se jedná o klamavou reklamu a mohou být ještě dražší.

Technické specifikace

Technické specifikace

Často kladené otázky

Rozhodně ne! Stačí nainstalovat baterii a můžete začít ihned řezat. Výrobek se dodává již sestavený a připravený k použití.

Nabíjení trvá až 4 hodiny a může se lišit v závislosti na druhu dřeva a průměru řezaných větví. Rychlé nabíjení však umožňuje plné nabití přibližně za hodinu a půl.

Rozhodně ne, považujte jej za mnohem lehčí než běžný akumulátorový šroubovák.

Všechny naše výrobky jsou skladovány v našem národním skladu, takže od okamžiku potvrzení objednávky obdržíte výrobek do 2 pracovních dnů.

Samozřejmě a je to jediný způsob platby, který přijímáme. Chceme vás ujistit, že ruku do peněženky můžete strčit až po doručení výrobku.

Pokud nejste s výrobkem spokojeni, máte 14 dní od převzetí na jeho vrácení a 2 roky záruky na poškození způsobené výrobní vadou.

Recenze

5/5

Koupil jsem si tyto elektrické nůžky a musím říct, že stříhání se stalo velmi snadným a rychlým, téměř zábavným!

5/5

Objednáno v úterý, ve čtvrtek dorazily a v pátek už byly v provozu. Lehké a jednoduché na používání, nákup vřele doporučuji!

5/5

Trpím artritidou a s každým dalším rokem se mi stříhalo hůř a hůř, tak jsem chtěla vyzkoušet tyto FlashCuts a naštěstí jsem nebyla tak opatrná jako obvykle, protože jsem si vyřešila velký problém.

5/5

Atraktivní nabídková cena mě přesvědčila, abych tyto FlashCuts vyzkoušel, a jsem velmi spokojen. Dokonce i ty největší větvičky řežou jako po másle.

5/5

Byl jsem skeptický ohledně výdrže baterie, ale nakonec jsem se rozhodl je vyzkoušet a musím říct, že uváděné čtyři hodiny používání jsou reálné, možná o deset minut méně.

Omezená dostupnost

Vyplňte formulář pro zablokování nabídky

1,997.00 CZK

3,994.00 CZK