ELEKTRICKÉ KACHLE S KRBOVÝM EFEKTOM

50% ZĽAVA OKAMŽITE PRE VÁS!

ELEKTRICKÉ KACHLE S KRBOVÝM EFEKTOM

Vyhrieva až 50 metrov štvorcových a vytvára uvoľnenú atmosféru

BEZ ZÁLOHY

POSLEDNÝCH 7 KUSOV K DISPOZÍCII

OBĽÚBENÝ PRODUKT

Nové elektrické kachle s krbovým efektom vám umožnia originálne zariadiť a vykurovať váš domov bez dymu, nečistôt a popola.

Jeho tajomstvo spočíva v systéme PowerFlame, ktorý vytvára príjemný, realistický efekt plameňa a zároveň vyhrieva váš domov a vytvára uvoľňujúcu atmosféru ako skutočný krb.

Ľahko sa nastavuje, je tichý, bez zápachu a teplotu si môžete zvoliť pomocou nastaviteľného termostatu.

Talianske rodiny ho používajú na výzdobu svojich domovov s jedinečnými dizajnovými prvkami.

K DISPOZÍCII JE POSLEDNÝCH 7 KUSOV

EFEKT HROMADY

Komínový efekt využívajúci LED diódy nezávislé od tepla.

2 VOLIČE VÝKONU

Vysoký výkon od 750 do 1500 W na vykurovanie všetkých miestností, rýchle pokrytie 50 m2 s termostatickou reguláciou teploty.

BEZPEČNÝ A HĽASNÝ

Je 100 % bezpečný aj pre malé deti, ktoré sa ho môžu dotknúť bez toho, aby sa popálili.

POZOR

€94

€188

K DISPOZÍCII JE POSLEDNÝCH 7 KUSOV

ELEGANTNÉ VYKUROVANIE, BEZPEČNÉ ÚSPORY

Objavte teplo, ktoré vás obklopí s našimi inovatívnymi elektrickými kachľami s krbovým efektom – vykurovaná možnosť pre eleganciu a pohodlie. Na rozdiel od tradičných vykurovacích systémov naše riešenie nielen dodá vášmu domovu sofistikovaný štýl, ale aj výrazne zníži náklady na energiu.

Vďaka atraktívnemu dizajnu a efektívnemu vykurovaniu poskytujú naše elektrické kachle maximálne pohodlie bez toho, aby ste museli obetovať svoj rozpočet. Zabudnite na vysoké náklady a komplikácie iných spôsobov vykurovania – využite moderný komfort našich elektrických kachlí. Vykurovajte svoj domov štýlovo a inteligentne výberom najúspornejšieho a najelegantnejšieho riešenia na trhu.

K DISPOZÍCII JE POSLEDNÝCH 7 KUSOV

€94

€188

RECENZIE

5/5

“Elektrický sporák je skutočný skvost! Okrem toho, že môj domov je štýlovejší, moje účty za energiu sa znížili na polovicu. Praktický a elegantný!”

5/5

“Vymenila som starý vykurovací systém za tento elektrický ohrievač a bola som ohromená výsledkom. Okamžité teplo, zjavná úspora a moderný vzhľad, ktorý sa dokonale hodí do mojej izby!”

5/5

“Elektrický sporák je srdcom našej domácnosti. Okrem toho, že poskytuje príjemnú atmosféru, je skutočným vizuálnym skvostom. Nikdy som si nepredstavoval, že vykurovanie týmto spôsobom bude také príjemné!”

5/5

Prešiel som z tradičného vykurovacieho systému na elektrický ohrievač a výsledky ma prekvapili! Okamžité teplo, viditeľné úspory a moderný vzhľad dokonale dopĺňa moju izbu!

FlameLight

Vyplňte formulár na zablokovanie ponuky

Takmer vyčerpaný

Len platené:

€94

Namiesto €188

Ušetrite pôsobivých €94