+2168 spokojných zákazníkov

50% zľava

Garantované dodanie do 24/48 hodín

VYSUŠÍ, VYDEZINFIKUJE A VYŽEHLÍ 20 KG KOŠIEĽ

NOHAVÍC, PRESTIERADIEL ALEBO INÝCH ODEVOV ZA 30 MINÚT A

UŠETRÍTE 80 % NA ÚČTE ZA ELEKTRINU.

PRENOSNÁ SUŠIČKA TRIEDY A++, VĎAKA KTOREJ BUDETE MAŤ OBLEČENIE PRIPRAVENÉ, VYŽEHLENÉ A SVIEŽO VOŇAJÚCE DOMA AJ KDEKOĽVEK SA ROZHODNETE ÍSŤ, NA PLÁŽ ČI DO HÔR, BEZ VÝDAVKOV ZA BEŽNÚ SUŠIČKU. ZAVESTE JU KAMKOĽVEK A KEĎ JU SKONČÍTE POUŽÍVAŤ, ZLOŽTE JU A ULOŽTE DO SKRINE!

Priemerné hodnotenie 4,9 / 5

Neuveriteľná ponuka

Sušička + prenosná taška

Len pre 77€

Namiesto 154€

IBA 5 KUSOV NA SKLADE

Priemerné hodnotenie 4,9 / 5

SPOTREBUJE 5-KRÁT MENEJ AKO BEŽNÁ SUŠIČKA A ZA 30 MINÚT VYSUŠÍ, VYŽEHLÍ A VYDEZINFIKUJE 20 KG BIELIZNE.

Nová prenosná elektrická sušička zjednodušuje proces sušenia bielizne a šetrí čas a námahu. Navyše vďaka svojim malým rozmerom zaberá veľmi málo miesta, a keď ju použijete, môžete ju jednoducho zavesiť, kdekoľvek sa vám zapáči!

Rýchlo vysuší oblečenie a zbaví ho baktérií a nepríjemných pachov, nech ste kdekoľvek: na pláži, v horách, v hotelovej izbe. Jeho vertikálny systém sušenia nepokrčí vaše oblečenie ako sušička a nebudete ho musieť žehliť.

Používajte menej ako sušičku a vaše oblečenie vyjde suché a vyžehlené!

+2145 ĽUDÍ sa bez nej už NEMÔŽE zaobísť.

5/5

Žijeme v byte s rozlohou 70 m2 s 5 ľuďmi, táto sušička mi naozaj zmenila život! Aj vďaka nej sa nemusíme starať o žehlenie, pretože oblečenie je perfektné a nádherne vonia. Používam ju každý deň už rok a naozaj mi veľmi šetrí účet za elektrinu.

5/5

Okrem toho, že dobre suší, zaberá veľmi málo miesta. Vždy si ju beriem so sebou z kúpeľne do obývačky a dokonca aj do garáže, stačí zásuvka a oblečenie je suché za 30 minút…lepšie ako drahé sušičky, ktoré ničia oblečenie.

5/5

Je tak jednoduchá na používanie, že ju manžel používa viac ako ja. Motor je dostatočne výkonný, aby vysušil plnú náplň za niečo vyše pol hodiny. Má časovač a po skončení sa sama vypne. Odkedy som ju kúpil, ani raz som ju nežehlil…. Vrelo ju odporúčam.

Ďakujeme vám za dôveru:

50% zľava VIP

Rýchle potvrdenie objednávky

Okamžité dodanie 1-3 dni

Dobierka

Za nákup zaplatíte kuriérovi až po tom, ako produkt dostanete do rúk. Údaje o vašej kreditnej karte nepožadujeme: Vaša bezpečnosť je pre nás najdôležitejšia!

Upozornenie: zásoby sa míňajú

Zľava je ešte krátko aktívna. Žiadna platba vopred. Platíte priamo poštovému doručovateľovi, keď vám ho doručí na vašu domácu adresu.

Sušička + prenosná taška + vešiaky zdarma

Len 77€

Namiesto 154€

DryFly

Vyplňte formulár na zablokovanie ponuky

Takmer vyčerpaný

Len platené:

77€

Namiesto 154€

Ušetrite pôsobivých 77