Nové zariadenie na rýchle a úsporné sušenie bielizne v domácnosti.

Sušenie oblečenia je veľký problém, najmä ak máte malý byt bez záhrady alebo ak často cestujete. Žehlenie je navyše skutočne náročné a zdĺhavé. Našťastie prišiel výrobok, ktorý tieto dva problémy vyrieši! Super prenosná sušička DryFly!

Alexej Dušek 24. Augusta 2023

Skladacia, malých rozmerov, ľahká – vezmete si ju stále so sebou a uložíte do skrine, aby sa vám neváľala po miestnosti, keď ju nepotrebujete.

Navyše, a to je najzaujímavejšie, je 100-krát lacnejší ako tradičné sušičky!

Sušičky nie sú jediným riešením

Nikto nepopiera, že dobrá sušička je užitočná, ale na kúpu kvalitnej sušičky sú veľmi dôležité výdavky a možno nemáte v dome priestor na jej umiestnenie.

 A čo hluk? Bez ohľadu na to, aký veľký je dom, sušička je hlučná, a ak sa stane, že ju musíte používať v noci, je to naozaj nepríjemné.

Nechýba ani spotreba elektrickej energie, ktorá je vzhľadom na nárast cien energií v poslednom čase naozaj drahá.

Existuje alternatíva?

Na túto otázku sme sa pokúsili odpovedať a našli sme alternatívny prístroj DryFly, ktorý problém sušenia bielizne rieši raz a navždy.

DryFly – Sušenie oblečenia potichu, lacno a rýchlo už nebude problém. Svoju super sušičku budete môcť mať neustále pri sebe vďaka jej malým rozmerom a možnosti zložiť ju tak, že zaberie len veľmi málo miesta!

Výskum tímu technických expertov v oblasti elektroniky dal vzniknúť prvému úspornému, úspornému a tichému zariadeniu, ktoré vám umožní sušiť oblečenie kdekoľvek a v akomkoľvek priestore: stačí zavesiť DryFly do skrine a sušenie sa môže začať! To všetko vďaka investícii veľmi nízkej sumy peňazí, ktorá sa vám okamžite vráti v podobe úspory energie a rýchlosti sušenia.

DryFly je revolučný vo všetkom – dokonca aj vo forme! Na rozdiel od tradičných ťažkých a objemných sušičiek je DryFly malá ľahká a skladná. Vďaka tomuto špecifickému tvaru vám počas používania zaberie len veľmi málo miesta (myslite na to, že ho môžete zavesiť do skrine) a môžete ho zdvihnúť v ktoromkoľvek kúte domu, takže vám nebude prekážať, keď ho nebudete potrebovať. Môžete si ho dokonca zabaliť do kufra, takže si ho môžete vziať so sebou na cesty a mať vždy suché, čisté a vyžehlené oblečenie!

Jeho výkonný, energeticky úsporný vykurovací motor uvoľňuje horúci vzduch a využíva prirodzený pohyb vzduchu, ktorý má tendenciu stúpať, na sušenie zavesenej bielizne.

Na vrchole nájdeme akúsi mäkkú plastovú kupolu, ktorá dokáže vytvoriť akýsi skleníkový efekt, čím ešte viac umocní proces sušenia, ktorý prebehne oveľa rýchlejšie: pri ľahších odevoch môže stačiť aj 30 minút!

Zabudnite na žehličku!

Jednou z vecí, ktoré všetci nenávidíme, je žehlenie: oblečenie zavesené vo vnútri sušičky DryFly sa po uschnutí nemusí žehliť. Systém DryFly totiž využíva dva ďalšie prírodné prvky: silu gravitácie, ktorá spôsobuje, že oblečenie prirodzene leží na rovine, a paru, ktorú oblečenie pri sušení vylučuje, čo pomáha odstraňovať záhyby.

Vy spíte, DryFly pracuje za vás

Predstavme si, že ste práve vyprali práčku s oblečením, ktoré potrebujete na druhý deň ráno. Stačí ich vložiť do systému DryFly, zapnúť ho a na druhý deň ráno si ich môžete obliecť – budú suché a bez pokrčenia, skutočná vymoženosť?

Prečo je DryFly taký dômyselný

Je vhodný pre každého! Pre tých, ktorí potrebujú vysušiť len niekoľko kusov oblečenia a nechcú spotrebovať veľa energie so sušičkou alebo keď je sušička už naplnená, ale vy máte ďalšie oblečenie na sušenie, ale aj pre tých, ktorí jednoducho nemajú sušičku a neplánujú si ju kúpiť alebo stále cestujú a nebaví ich míňať peniaze na pranie!

Keď ju nepotrebujete, ide preč!

Skúšali ste niekedy zložiť sušičku a uložiť ju do skrine, keď ju nepotrebujete? Samozrejme, že si robíme srandu!

So sušičkou DryFly to však môžete urobiť bez problémov; v skutočnosti je navrhnutá tak, aby sa dala zložiť a uložiť do rohu skrine bez toho, aby vám zaberala miesto. Naozaj dômyselné

Špeciálna akcia pre vás!

DryFly si môžete zakúpiť iba online na nižšie uvedenom odkaze a teraz ho môžete získať s 50 % zľavou, navyše s dopravou zadarmo a bezpečnou platbou online. Akcia platí obmedzený čas, kliknite na tlačidlo nižšie a zistite, či ešte platí!

Obmedzená dostupnosť

50% zľava

Tato webová stránka nepředstavuje noviny, zpravodajský web ani blog. jedná se o webovou stránku určenou pro propagační publikace, které využívají techniku vyprávění příběhů k ilustraci rozsahu nabízených služeb a produktů. příběh vyprávěný na této stránce proto představuje inzerát nebo reklamu s informativním účelem, která slouží k tomu, aby lidé pochopili potenciál toho, co se nabízí.