Nové zařízení pro rychlé a úsporné sušení prádla v domácnosti.

Sušení prádla je velký problém, zejména pokud máte malý byt bez zahrady nebo pokud často cestujete. Žehlení je navíc opravdu nepříjemné a časově náročné. Naštěstí přichází výrobek, který tyto dva problémy vyřeší! Super přenosná sušička DryFly!

Alexej Dušek 24. Augusta 2023

Je skládací, má malé rozměry a je lehký – můžete ho brát stále s sebou a uložit do skříně, aby se vám neválel po místnosti, když ho nepotřebujete.

Navíc, a to je to nejzajímavější, je 100krát levnější než tradiční sušičky!

Sušičky nejsou jediným řešením

Nikdo nepopírá, že dobrá sušička je utilr, ale pro koupi kvalitní sušičky jsou velmi důležité výdaje a možná nemáte v domě místo, kam ji umístit.

 A co hlučnost? Bez ohledu na to, jak velký je dům, je sušička hlučná, a pokud se stane, že ji musíte používat v noci, stává se to opravdu nepříjemným.

Nechybí ani spotřeba elektrické energie, která se s nárůstem cen energií v poslední době opravdu prodražuje.

Existuje nějaká alternativa?

Na tuto otázku jsme se pokusili odpovědět a našli jsme alternativní zařízení DryFly, které problém se sušením prádla řeší jednou provždy.

DryFly – Sušit oblečení tiše, levně a rychle už nebude problém. Svůj super sušák budete moci mít neustále u sebe díky jeho malým rozměrům a možnosti složit jej tak, že zabere jen velmi málo místa!

Výzkum týmu technických odborníků v oblasti elektroniky dal vzniknout prvnímu úspornému, úspornému a tichému zařízení, které vám umožní sušit oblečení, ať už jste kdekoli a máte k dispozici jakýkoli prostor: DryFly stačí zavěsit uvnitř skříně a sušení může začít! To vše díky investici velmi nízké částky, která se vám okamžitě vrátí v podobě úspory energie a rychlosti sušení.

DryFly je revoluční ve všem – dokonce i ve formě! Na rozdíl od tradičních těžkých a neskladných sušáků je DryFly malý, lehký a skladný. Díky tomuto specifickému tvaru zabere při používání jen velmi málo místa (myslete na to, že může být zavěšena uvnitř skříně) a můžete ji zvednout v jakémkoli rohu domu, takže vám nebude překážet, když ji nebudete potřebovat. Můžete si ho dokonce zabalit do kufru, takže si ho můžete vzít s sebou na cesty a mít vždy suché, čisté a vyžehlené oblečení!

Jeho výkonný, energeticky úsporný topný motor uvolňuje horký vzduch a využívá přirozeného pohybu vzduchu, který má tendenci stoupat, k sušení zavěšeného prádla.

K tomu všemu zde najdeme jakousi měkkou plastovou kopuli, která dokáže vytvořit jakýsi skleníkový efekt, čímž ještě více umocní proces sušení, který proběhne mnohem rychleji: u lehčích oděvů může stačit i 30 minut!

Zapomeňte na žehličku!

Jednou z věcí, kterou všichni nesnášíme, je žehlení: oblečení zavěšené uvnitř sušičky DryFly není třeba po uschnutí žehlit. Systém DryFly totiž využívá dalších dvou přírodních prvků: síly gravitace, která způsobuje, že oblečení přirozeně leží rovně, a páry, kterou oblečení při sušení vydává a která pomáhá odstraňovat záhyby.

Vy spíte, DryFly pracuje za vás

Představme si, že jste právě vyprali pračku s oblečením, které potřebujete druhý den ráno vyprat. Stačí je vložit do systému DryFly, zapnout ho a druhý den ráno si je můžete obléct – budou suché a nepomačkané, skutečná vymoženost?

Proč je DryFly tak geniální

Je vhodný pro každého! Pro ty, kteří potřebují usušit jen pár kusů oblečení a nechtějí spotřebovávat spoustu energie se sušičkou, nebo když už je sušička nabitá, ale vy máte další oblečení k sušení, ale také pro ty, kteří prostě nemají sušičku a neplánují si ji pořídit nebo stále cestují a nebaví je utrácet peníze za praní!

Když ji nepotřebujete, jde pryč!

Zkoušeli jste někdy složit sušák a uložit ho do skříně, když ho nepotřebujete? Samozřejmě si děláme legraci!

Se sušičkou DryFly to naopak bez problémů zvládnete; ve skutečnosti je navržena tak, aby ji bylo možné složit a uložit do rohu skříně, aniž by vám zabírala místo. Opravdu geniální

Speciální akce pro vás!

DryFly lze zakoupit pouze online na níže uvedeném odkazu a nyní jej můžete získat s 50% slevou, navíc s dopravou zdarma a bezpečnou platbou online. Akce platí po omezenou dobu, klikněte na tlačítko níže a zjistěte, zda ještě platí!

Omezená dostupnost

50% sleva

Tato webová stránka nepředstavuje noviny, zpravodajský web ani blog. jedná se o webovou stránku určenou pro propagační publikace, které využívají techniku vyprávění příběhů k ilustraci rozsahu nabízených služeb a produktů. příběh vyprávěný na této stránce proto představuje inzerát nebo reklamu s informativním účelem, která slouží k tomu, aby lidé pochopili potenciál toho, co se nabízí.