Smartwatch

BabyGuard

Dzieci bezpieczne… zawsze!

50% zniżki i bezpłatna wysyłka

Piękny i zabawny

BabyGuard pomaga zapewnić dziecku bezpieczeństwo w każdej sytuacji, nawet gdy jesteś daleko.

Jaka jest cena bezpieczeństwa Twojego dziecka dla Ciebie?

Kup go już dziś ze specjalną zniżką 50% (zapasy są na wyczerpaniu)

Zdarza się to tylko innym, ale.

Z biegiem czasu coraz częściej natrafiamy na doniesienia prasowe o złych incydentach z udziałem dzieci: gubią się, upadają podczas zabawy, stają się ofiarami prześladowców w szkole lub poza nią i niestety moglibyśmy kontynuować.

Nie próbujemy cię straszyć: wystarczy kilka wyszukiwań w wyszukiwarkach, aby codziennie znaleźć mnóstwo wiadomości o takich sytuacjach.

Z pewnością będziesz starał się przekonać samego siebie, że nic takiego nie może przydarzyć się twojemu dziecku, ponieważ jesteś troskliwym i uważnym rodzicem, że takie rzeczy zdarzają się tylko innym, ale w rzeczywistości, właśnie dlatego, że jesteś dobrym rodzicem, martwisz się tym światem, który biegnie coraz szybciej i staje się coraz bardziej pełen pułapek i niebezpieczeństw każdego dnia.

Narodził się smartwatch BabyGuard, zaprojektowany, aby zapobiegać

Od zmartwień jednego rodzica, rozwiązanie dla wszystkich rodziców – to duch stojący za smartwatchem BabyGuard, prawdziwą tarczą ochronną, zbudowaną tak, aby pasowała do dzieci!

Kolorowy, piękny i lekki - ponieważ dzieci powinny go nie tylko akceptować, ale i chcieć!

Aby odnieść sukces, urządzenie ochronne musi podobać się Twojemu dziecku, musi chcieć je nosić.

To właśnie jego najnowocześniejsze komponenty technologiczne w połączeniu ze sprytnym programowaniem sprawią, że będzie prawdziwą tarczą ochronną dla Twojego dziecka.

Dziękujemy za okazane zaufanie:

Ekskluzywna oferta VIP

Bardzo szybkie wprowadzanie zamówień

Szybka dostawa

Płatność tylko za pobraniem!

Za zakup płacisz kurierowi dopiero wtedy, gdy produkt jest już w Twoich rękach. Nie prosimy o podawanie danych karty kredytowej: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

BabyGuard pod lupą

Aplikacja sterująca

Zainstalowana na smartfonie przynajmniej jednego z rodziców, dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Za jej pośrednictwem masz pełną zdalną kontrolę nad BabyGuard

Lokalizator GPS

Czujnik stale komunikuje się z orbitującymi satelitami i pozwoli Ci wykryć lokalizację smartwatcha, a tym samym dziecka w każdych warunkach.

Bezpieczny obszar

Za pomocą aplikacji możesz wyznaczyć bezpieczny obszar dla swojego dziecka (np. szkołę), a jeśli dziecko opuści ten obszar, natychmiast otrzymasz powiadomienie na smartwatchu, a w międzyczasie możesz nadal śledzić jego ruchy w czasie rzeczywistym.

Przechwytywanie otoczenia

Umożliwia zdalne aktywowanie mikrofonu BabyGuard, dzięki czemu możesz słuchać tego, co dzieje się wokół dziecka, nie zauważając niczego. Bardzo często trudności pojawiają się właśnie wtedy, gdy dorośli nie słyszą.

Kamera o wysokiej rozdzielczości

Może być używana jako zabawa przez dziecko, które może następnie zrobić kilka zdjęć z przyjaciółmi. Jego prawdziwa użyteczność polega na zdalnym sterowaniu: będziesz mógł robić zdjęcia, aby zobaczyć otoczenie dziecka i upewnić się, że jest bezpieczne.

Funkcja dzwonienia

Dzięki wbudowanemu modułowi telefonicznemu dziecko będzie mogło wybrać do 10 numerów zapisanych wcześniej przez Ciebie w BabyGuard (nie wymaga karty SIM).

Połączenie SOS

Naciskając przycisk przez 3 sekundy, Twoje dziecko będzie mogło wysłać połączenie alarmowe na numery pomocy zapisane wcześniej w zegarku.

Długa żywotność baterii

BabyGuard posiada baterię litową o dużej pojemności, która może wytrzymać do 7 dni. Stan baterii można monitorować w aplikacji na smartfonie.

Gra matematyczna, budzik, system nagród

Funkcje, które wraz z kamerą i modułem telefonu sprawiają, że smartwatch BabyGuard jest zabawnym i pożądanym urządzeniem.

Zdalna blokada funkcji

będziesz mógł zaprogramować z poziomu aplikacji określone godziny (np. w godzinach szkolnych), podczas których BabyGuard będzie działał jak zwykły zegarek, zachowując aktywne funkcje bezpieczeństwa. Jednak funkcje rozrywkowe nie będą dostępne i nie będzie w stanie wydawać dźwięków.

Bezprzewodowe ładowanie

ładowanie bezprzewodowe za pomocą adaptera dostarczonego w zestawie.

Jaka jest cena bezpieczeństwa Twojego dziecka dla Ciebie?

Kup go już dziś ze specjalną zniżką 50% (zapasy są na wyczerpaniu)

Opinie rodziców na temat BabyGuard

5/5

Kupiłam ten smartwatch korzystając z 50% zniżki i jest naprawdę bardzo przydatny, a mój syn bardzo go lubi.

5/5

Obawiałem się, że trudno będzie go skonfigurować, a zamiast tego w mniej niż 5 minut wszystko było gotowe do pracy.

5/5

BabyGuard to idealny przykład dobrej technologii: Jestem spokojniejszy, a moja córka bezpieczniejsza. Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze.

5/5

Kolorowy i zabawny – miałem wątpliwości, czy mój syn go zaakceptuje, ale kiedy go zobaczył, nie mógł się doczekać, aby go założyć i pokazać swoim przyjaciołom swoją moc.

BabyGuard - Idealny do pomocy rodzicom

W szkole.

Przy rosnącej liczbie przypadków znęcania się, podsłuch środowiskowy może okazać się niezbędny, aby pomóc Twojemu dziecku wydostać się z trudnej sytuacji, o której nie powiedział Ci z obawy przed niewłaściwą oceną.

W parku

Piłka odbijająca się daleko, beztroska pogoń dziecka za nią i znalezienie mamy i taty staje się trudnym zadaniem, ale dzięki BabyGuard zlokalizowanie dziecka zajmie tylko chwilę – możesz do niego zadzwonić, aby je uspokoić, gdy je dogonisz.

W centrum handlowym

“Baby Paul, czekaj na rodziców przy wejściu!”. – Ile razy słyszałeś takie zwroty z głośników w centrum handlowym? Z drugiej strony, wystarczy chwila: patrzysz na witrynę sklepową, rozpraszasz się powitaniem i już nigdy nie zobaczysz swojego dziecka. BabyGuard pomoże Ci go znaleźć, zanim znajdą go inni.

Na plaży

Zatłoczone miejsce pełne zabawy, ale także pełne niebezpieczeństw. Dzieci na plaży nie uciekają, po prostu ich ciekawość prowadzi je do odkrywania, ale często zdarza się, że nie zdają sobie sprawy, jak daleko się oddaliły i nierzadko można je znaleźć wiele kilometrów dalej. Dzięki aplikacji, która pozwala narysować bezpieczny obszar na mapie, zostaniesz ostrzeżony, zanim odległość będzie zbyt duża.

Gdziekolwiek jesteś!

Zaprojektowaliśmy BabyGuard, aby pomóc Ci w każdej sytuacji, z drugiej strony życie jako rodzic jest wystarczająco trudne w normalności. BabyGuard może nie być w stanie wychować Twojego dziecka, ale może pomóc Ci doświadczyć wspaniałej podróży rodzicielstwa w łatwiejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy sposób!

BabyGuard - specyfikacja techniczna

Jak używać BabyGuard?

To tak, jakbyś był przy swoim dziecku przez cały czas, nawet gdy nie możesz z nim być!

Czy naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze na bezpieczeństwie swojego dziecka?

Od czasu premiery BabyGuard stał się wirusowy i jak to często bywa, w Internecie zaczęły krążyć wątpliwe kopie, które często działają słabo lub, co gorsza, nie działają wcale.

Nie daj się skusić! Lepiej nic nie kupuj i miej świadomość, że nie zabezpieczyłeś swojego dziecka.

Specjalna oferta dla bezpieczeństwa Twojego dziecka!

Postanowiliśmy dać o sobie znać jeszcze bardziej! Dlatego postanowiliśmy zaoferować Ci 50% zniżki i darmową wysyłkę. Ta oferta dotyczy zapasów BabyGuard, które szybko się kończą.

Dla Twojego bezpieczeństwa nie będziesz musiał używać żadnej karty kredytowej, zapłacisz gotówką przy odbiorze

Smartwatch BabyGuard

Wypełnij formularz, aby zablokować ofertę

Prawie wyczerpany

Tylko płatne:

199.00 PLN

Zamiast 398.00 PLN

Zaoszczędź imponujące 199.00 PLN